Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 3 липня, 14:48:37

Уповноважена Верховної Ради України з прав людини відкрила провадження у справі щодо порушення Чернігівською міськрадою права на доступ до публічної інформації

14.02.2015   11:02

Враховуючи обставини, за яких міською радою були порушені і продовжують порушуватися права громадян – жителів міста у сфері доступу публічної інформації, то об’єктивними наслідками цього провадження має бути: в першу чергу - це притягнення винних, в неоприлюдненні на офіційному веб - сайті публічної інформації, посадових осіб Чернігівської міськради до адміністративної відповідальності, передбаченої статтею 212-3 КУпАП.

А цими посадовими особами є секретар міської ради, котрий за Законом є відповідальним за оприлюднення публічної інформації та міський голова, котрий також, відповідно до своїх законних обов’язків мав би забезпечувати на відповідній території, додержання Конституції та законів України, в тому числі і Чернігівською міською радою.

А по - друге, до Чернігівської міської ради має бути внесено Подання Уповноваженого для вжиття вищевказаними посадовими особами відповідних заходів щодо усунення виявлених порушень прав і свобод людини і громадянина, котрі мають бути усунуті у місячний строк.

Закликаю депутатів Чернігівської міської ради, котрі голосували за незаконне рішення щодо внесення змін до Регламенту Чернігівської міської ради 6 скликання виправити свою помилку і привести Регламент у відповідність до Законів України «Про місцеве самоврядування» та «Про доступ до публічної інформації».

В свою чергу я готовий допомогти у цьому. Проект рішення вже готовий, залишилось лише знайти і виключити усі норми в Регламенті, що суперечать нормативно – правовим актам вищої юридичної сили, аби не доводилось робити це в судовому порядку.


Олександр Гашпар

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини