Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 11 квітня, 22:04:58

Уповноважена Верховної Ради України з прав людини відкрила провадження у справі щодо порушення Чернігівською міськрадою права на доступ до публічної інформації

14.02.2015   11:02

Враховуючи обставини, за яких міською радою були порушені і продовжують порушуватися права громадян – жителів міста у сфері доступу публічної інформації, то об’єктивними наслідками цього провадження має бути: в першу чергу - це притягнення винних, в неоприлюдненні на офіційному веб - сайті публічної інформації, посадових осіб Чернігівської міськради до адміністративної відповідальності, передбаченої статтею 212-3 КУпАП.

А цими посадовими особами є секретар міської ради, котрий за Законом є відповідальним за оприлюднення публічної інформації та міський голова, котрий також, відповідно до своїх законних обов’язків мав би забезпечувати на відповідній території, додержання Конституції та законів України, в тому числі і Чернігівською міською радою.

А по - друге, до Чернігівської міської ради має бути внесено Подання Уповноваженого для вжиття вищевказаними посадовими особами відповідних заходів щодо усунення виявлених порушень прав і свобод людини і громадянина, котрі мають бути усунуті у місячний строк.

Закликаю депутатів Чернігівської міської ради, котрі голосували за незаконне рішення щодо внесення змін до Регламенту Чернігівської міської ради 6 скликання виправити свою помилку і привести Регламент у відповідність до Законів України «Про місцеве самоврядування» та «Про доступ до публічної інформації».

В свою чергу я готовий допомогти у цьому. Проект рішення вже готовий, залишилось лише знайти і виключити усі норми в Регламенті, що суперечать нормативно – правовим актам вищої юридичної сили, аби не доводилось робити це в судовому порядку.


Олександр Гашпар

Останні новини Чернігівщини

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років 11:46

Туристичний портал Budget Travel склав список із десяти чудес світу, які можуть зникнути до 2040 року.

Cмачні рецепти вихідного дня: 8 корисних сніданків в банці 11:21

Сніданок у банці - це дуже класно. По-перше, смачно й корисно, по-друге, дуже просто, а головне - його можна приготувати з вечора, заощадивши дорогоцінні ранкові хвилини для чогось більш приємного, наприклад, для сну.

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня 11:11

12 квітня - молодий Місяць. У цей день утримайтеся від починань, великих фізичних і емоційних навантажень. Можна планувати, мріяти і подумки моделювати бажане майбутнє.