Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 4 липня, 11:28:46

Забезпечити реалізацію завдань, поставлених Президентом України та Урядом

13.02.2015   08:24Агенцiя

— Наше з вами завдання – забезпечити реалізацію тих завдань, які ставить перед органами виконавчої влади Президент України та Уряд, — на цьому наголосив виконуючий обов’язки голови обласної державної адміністрації Сергій Журман під час наради з головами, в.о. голів районних державних адміністрацій, міськими головами міст обласного значення, що відбулась 12 лютого.

Журман Сергій

Журман Сергій

Очільник області повідомив, на вчорашньому розширеному засіданні Уряду Президент України Петро Порошенко поставив перед головами обласних державних адміністрацій завдання щодо вирішення актуальних питань життєдіяльності регіонів. Насамперед, це забезпечення стабільної роботи господарського комплексу регіонів, наповнення бюджетів всіх рівнів, підготовка до весняно-польових робіт та проведення мобілізації до лав Збройних Сил України.

Саме ці питання і було розглянуто у ході наради з керівниками районів та міст. Зокрема, йшлося про реалізацію реформи міжбюджетних відносин, встановлення та адміністрування місцевих податків і зборів, стан розрахунків за спожиті енергоносії та підготовку до проведення весняно-польових робіт в області.

Окрему увагу приділялося забезпеченню умов проживання громадян, які переміщуються з тимчасово окупованих територій та району проведення антитерористичної операції. Адже саме ця категорія громадян, на сьогодні, потребує уваги з боку виконавчої влади.

Останні новини Чернігівщини

Мешканці розбомбленого мікрорайону Чернігова просять допомогти розбирати завали 07:36

Надія Миколаївна прийшла допомогти розбирати завали будинку, в якому мешкала родина його учня. Жінка на рівні з чоловіками розгрібає згарище. Каже, відгукнулася на прохання взяти участь у толоці на Бобровиці.

4 липня - цей день в Україні і світі

4 липня - цей день в Україні і світі 07:29

4 липня в Україні відзначають День Національної поліції та День судового експерта

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини