Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 19 вересня, 03:52:45

Як відстоювати закон навчать у Америці

07.02.2012   08:01Агенцiя

У понеділок, 6 лютого у Чернігові відбулася презентація програми “Громадські зв’язки” (Community Connections Program) яку розпочало Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) за тематикою “Доступ до правосуддя та система надання правової допомоги громадянам”.

Координатор програми “Громадські зв’язки” Людмила ГУМЕНЮК оголосила про початок відбору учасників для програми у Київській та Чернігівській областях. Після проведення відкритого конкурсу 10 найкращих кандидатів отримають можливість пройти тритижневе стажування з правових питань у одному зі штатів США.

Пані Гуменюк повідомила, що програма “Громадські зв’язки” є програмою громадської дипломатії та впроваджується за фінансової підтримки американського уряду. Програма надасть можливість українським фахівцям та їхнім американським колегам обмінятись професійним досвідом та дізнатись про життя громад у Сполучених Штатах. Під час перебування у США учасники проживатимуть у приймаючих сім’ях. Протягом програми стажування учасники відвідують американські державні, приватні та громадські організації, що працюють за даним напрямком та мають пряме відношення до тематики програми. Учасники програми візьмуть участь у семінарах, тренінгах та дискусіях.

Учасниками програми “Громадські зв’язки” за темою “Доступ до правосуддя та система надання правової допомоги громадянам” можуть бути представники українських правозахисних організацій, студентських юридичних клінік, юридичних фірм, які надають безоплатні юридичні послуги соціально вразливим громадянам, працівники міністерств і відомств, управлінь соціальної політики тощо, досвідчені фахівці у сфері трудового, медичного права та права власності (напр., на землю, на житло тощо) – активні учасники процесу реформування системи надання правової допомоги в Україні. Для участі у програмі буде відібрано 10 осіб з Київської та Чернігівської областей.

Щоб взяти участь у конкурсі, кандидат повинен тільки заповнити та вчасно здати анкету особисто або за допомогою кур’єрської доставки – до 21 лютого 2012 р. включно, та пройти співбесіду, яка орієнтовно відбудеться у березні цього року.

Орієнтовна дата поїздки групи – червень 2012 року. Тривалість стажування – 3 тижні. Людмила Гуменюк наголосила, що протягом всієї програми групу супроводжує перекладач. Відтак знання англійської мови від учасників не вимагається. Більш докладну інформацію про програму “Громадські зв’язки” можна дізнатися на сайті www.irrp.org.ua/cc.html.

Історія програми

Програма “Громадські зв’язки” є успішною й популярною в Україні з 1996 року. За цей період стажування у США пройшли тисячі громадян України, серед яких були і представники Чернігівської області. До 2005 року програма фінансувалась Відділом освіти та культури Державного Департаменту США (ЕСА), а з 2005 року – Бюро Європа/Євразія при USAID. З грудня 2011 року в Україні програму втілює ГО “Інститут розвитку регіональної преси” (ІРРП).
Окрім України Програма “Громадські зв’язки” діє в Азербайджані, Білорусі, Вірменії, Грузії, Казахстані, Киргизькій республіці, Молдові, Росії, Таджикистані, Туркменістані. Програма спрямована на поглиблення публічної дипломатії через обмін ідеями та цінностями між учасниками програми, приймаючими родинами в США та приймаючими місцевими громадськими організаціями в США.

http://pik.cn.ua/novini-chernigova-novosti-chernigova/6732-jak-vidstojuvaty-zakon-navchat-u-ameryci

Останні новини Чернігівщини

Служба автомобільних доріг зводить опори нового мосту через річку Лисогір на трасі Н-07

Служба автомобільних доріг зводить опори нового мосту через річку Лисогір на трасі Н-07 13:52

Наприкінці травня 2021 року на автодорозі Н-07 Київ - Суми - Юнаківка міст через річку Лисогір поблизу села Олексинці був закритий на реконструкцію.

 Прокуратура стягнула на користь навчального закладу м. Чернігова з недобросовісного постачальника 88 тис. грн

Прокуратура стягнула на користь навчального закладу м. Чернігова з недобросовісного постачальника 88 тис. грн 13:40

Завдяки ювенальним прокурорам Чернігівщини розірвано договір та стягнуто кошти з недобросовісного постачальника пального для навчального закладу.

Що заважає службі зайнятості стати провідним гравцем на ринку праці?

Що заважає службі зайнятості стати провідним гравцем на ринку праці? 13:32

Відповідь на це питання отримали під час ділової гри «Підбір кадрів», участь в якій взяли керівники обласного центру зайнятості та його структурних підрозділів.

Місцеві бюджети Чернігівщини отримали майже 4,7 мільярда гривень податків і зборів

Місцеві бюджети Чернігівщини отримали майже 4,7 мільярда гривень податків і зборів 13:24

До місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за вісім місяців поточного року надійшло близько 4,7 млрд грн від сплати податків і зборів.

Вбивство 23-річної з особливою жорстокістю та цинізмом. Прокуратура наполягає на довічному позбавленні волі обвинуваченому

Вбивство 23-річної з особливою жорстокістю та цинізмом. Прокуратура наполягає на довічному позбавленні волі обвинуваченому 13:16

Чернігівською обласною прокуратурою подано апеляційну скаргу на вирок Менського районного суду від 06.09.2021, яким 27-річного мешканця м. Семенівка визнаного винуватим за п. 7 ч. 2 ст 115 КК України (умисне вбивство з хуліганських мотивів) та призначено покарання у виді 15 років позбавлення волі.