Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 2 лютого, 11:33:07

Кількість переселенців в Чернігівській області

12.02.2015   09:07Агенцiя

Управління Верховного комісара ООН у справах біженців в Україні продовжує сумну статистику підрахунку вимушених переселенців з окупованих територій країни. Так, за даними організації, станом на 2 лютого свої домівки на Донбасі та в Криму покинули вже 978 482 осіб.

Кількість переселенців, які обрали для життя Чернігівську область, становить 6902 осіб. Вони стикнулися із масою проблем, однак волонтери та благодійники допомагають їм адаптуватися до змін, повідомляє портал Vsemisto.info.

Природно, що основну частину вимушених переселенців складають жителі територій, на яких відбуваються бойові дії, а також районів Донеччини та Луганщини, які контролюють бойовики самопроголошених ДНР та ЛНР. Зокрема, за весь час конфлікту з Донецької області за офіційними даними виїхало 334 618 осіб, з Луганської – 111 977.

Найчастіше люди воліють поселятися в сусідніх Харківській, Дніпропетровській та Запорізькій областях, або ж їдуть до Києва та столичного регіону.

Останні новини Чернігівщини

Як допомогти звільненим з полону та їхнім родинам адаптуватися без стресу та повторних травм говорили на тематичному семінарі-тренінгу 09:57

Людина, яка певний час перебувала в ворожому полоні, потребує як фізичної, так і психологічної реабілітації. Як допомогти їй адаптуватися, відновити психічне здоров’я та повернутися до цивільного життя – ключова тема сьогоднішнього семінару-тренінгу, що відбувся в обласному художньому музеї імені Григорія Галагана.

Кризова підтримка від ЮНІСЕФ для Чернігівщини 09:51

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із Головою Представництва ЮНІСЕФ в Україні Муніром Мамедзаде підписали Меморандум. Документ закріплює наміри партнерів підтримати соціально вразливі категорії населення у разі можливого настання надзвичайної ситуації в регіоні.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:48

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.

2 лютого: цей день в Україні і світі

2 лютого: цей день в Україні і світі 08:47

День 1440 Російська агресія - Day 1440 Russian aggression

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10

З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини