Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 березня, 15:28:32

В Україні задоволені результатами Мюнхенської конференції

06.02.2012   16:07Агенцiя

Україна в особі Міжнародного фонду "Єдиний світ" відіграла важливу роль у підготовці 48-ї Мюнхенської конференції з питань безпеки. Про це заявив голова правління МФ "Єдиний світ" Едуард Прутнік, коментуючи міжнародну конференцію, що пройшла з 3 по 5 лютого в Мюнхені (Німеччина). Він зазначив, що конференція стала одним із найважливіших форумів з питань політики безпеки за останній час.

Е.Прутнік наголосив, що однією з основних подій конференції стала презентація доповіді комісії високого рівня "Євроатлантична безпекова ініціатива", що присвячена створенню спільного безпекового співтовариства на теренах Євроатлантики. "Мені дуже приємно, що Україна в особі Фонду "Єдиний світ" сприяла роботі згаданої комісії та підготовці доповіді, в тому числі за допомогою проведення одного із спільних і заключних засідань комісії в Києві у вересні 2011 року", - сказав він.

Е.Прутнік також додав: "Ключові ідеї доповіді відповідають світоглядній філософії Фонду "Єдиний світ" щодо розвитку світу загалом і простору навколо України зокрема, тому ми й надалі підтримуватимемо популяризацію ідей, які містяться в доповіді комісії".

Член правління МФ "Єдиний світ" Олександр Чалий взяв активну участь у роботі комісії та підготовці доповіді. Крім того, О.Чалий як член згаданої комісії високого рівня від України також представляв Фонд "Єдиний світ" на 48-й Мюнхенській конференції з питань безпеки.

Нагадаємо, 20 - 21 вересня минулого року в Києві Фонд "Єдиний світ" спільно з Фондом Карнегі (США) став співорганізатором четвертого пленарного засідання Євроатлантичної безпекової ініціативи (EASI) на чолі з трьома співголовами - Ігорем Івановим (РФ), Вольфгангом Ішингер (Німеччина) та Семом Нанном (США). Під час засідання близько 40 експертів високого рівня із США, Росії та ЄС обговорили концептуальні основи нової архітектури євроатлантичної безпеки.

http://news.liga.net/news/politics/602337-v_ukraine_voodushevleny_itogami_myunkhenskoy_konferentsii_.htm

Останні новини Чернігівщини

Завершився обласний педагогічний конкурс

Завершився обласний педагогічний конкурс "#ed-вимір методичної майстерності" 12:37

Відбувся заключний, ІІІ етап обласного педагогічного конкурсу «#ed-вимір методичної майстерності» у формі онлайн-представлення його учасниками колективних проєктів «Траєкторія нашої творчості».

Заробітна плата та її виплата в Чернігові на 1 січня. ДОВІДКА

Заробітна плата та її виплата в Чернігові на 1 січня. ДОВІДКА 12:16

У IV кварталі 2020 року на підприємствах, в організаціях та установах м.Чернігова (з кількістю найманих працівників 10 осіб і більше) були зайняті в середньому 69 тис. штатних працівників.

Ніжин: презентовано проєкт

Ніжин: презентовано проєкт "Greening of the Planet" 11:53

3 березня відбулася пресконференція, на якій було презентовано масштабний проєкт «Greening of the Planet».

Шукают шляхи вирішення проблемної ситуації довкола Обласного дитячого санаторію

Шукают шляхи вирішення проблемної ситуації довкола Обласного дитячого санаторію "Пролісок" 11:37

Перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш разом заступником голови ОДА Жанною Шерстюк із робочою поїздкою відвідали комунальне некомерційне підприємство «Обласний дитячий санаторій «Пролісок» Чернігівської обласної ради.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:25

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини