Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 березня, 16:10:47

Чи стане положення про місцеві ініціативи дієвим інструментом у руках громади?

11.02.2015   10:26

Проект Положення про місцеві ініціативи, який пропонують ухвалити місцеві громадські активісти, розглянуто 10 лютого на засіданні робочої групи під керівництвом секретаря Чернігівської міської ради Владислава Кухаря.

Зокрема, йдеться про запровадження ще одного з механізмів місцевої демократії, які вже працюють у деяких містах України (Вінниця, Суми, Харків).

Положення передбачає, що місцева ініціатива, внесена на розгляд ради у встановленому порядку, підлягає обов’язковому розгляду на відкритому засіданні ради за участю членів ініціативної групи з питань місцевої ініціативи.

В робочому засіданні взяли участь керівники юридичного відділу, відділу зв’язків з громадськістю та відділу сприяння діяльності депутатів міської ради.

На переконання секретаря міської ради, проект документу має бути ретельно опрацьованим і враховувати специфіку нашого міста, аби він у майбутньому став справді дієвим інструментом у руках громади.

Нагадаємо, що в жовтні 2007 року було прийнято Статут територіальної громади міста Чернігова, а у вересні 2009 року – схвалено Положення про громадські слухання.

Останні новини Чернігівщини

Автопарк Чернігівщини поповнився на 6 шкільних автобусів 12:59

Волонтери Львівщини доставили з Польщі для Чернігівщини 6 автобусів.

Замість «грошової допомоги» громадянка втратила понад 32 тисячі гривень: поліція застерігає громадян від шахрайської схеми в Інтернеті 12:28

Поліцейські закликають громадян не переходити за сумнівними посиланнями в Інтернеті та не вводити секретні паролі своїх банківських карток на незнайомих та підозрілих веб-сайтах.

Чотири громади області приєдналися до швейцарсько-українського проєкту DECIDE 11:07

Чернігівська область стала п'ятим регіоном-партнером швейцарсько-українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти».