Росія вириє рів довжиною 50 км вздовж кордону з Україною
Прикордонне управління ФСБ Росії по Брянській області шукає підрядника для риття противотранспортного рову вздовж кордону. Відповідне повідомлення про проведення електронного аукціону розміщено на сайті держзакупівель.
Вартість робіт у відомстві оцінили в 10 млн руб. "Противотранспортный рів призначений для створення перешкоди руху транспортних засобів. Рів являє собою траншею глибиною і шириною 1,5 м з укладанням вибраного грунту в безперервний земляний вал з одного боку", - зазначено в описі проекту.
У документації до закупівлі вказана також довжина рову - 50 км (протяжність брянського ділянки російсько-українського кордону - 354 км).
Роботи планується проводити в прикордонних з Україною районах - Климовському, Стародубському, Погарському, Суземському і Севському.
Брянська область межує з Чернігівською і Сумською областями України.
Останні новини Чернігівщини
Поліція Ніжина затримала причетного до хуліганства у громадському транспорті 17:08
Поліцейські Ніжинського районного управління поліції затримали чоловіка, який зайшов до маршрутного автобуса з предметом, схожим на гранату, та демонстрував її пасажирам.
Ментальне здоров’я та реінтеграція: у Чернігові фахівці обговорили підтримку звільнених з полону 16:07
Про реінтеграцію та підтримку людей після полону говорили під час навчального заходу, який відбувся сьогодні в змішаному форматі у межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?», ініційованої Оленою Зеленською.
Вдарила ножем у живіт: на Ніжинщині поліцейські затримали підозрювану у завданні тяжких тілесних ушкоджень співмешканцю 14:49
Поліцейські відділення поліції №3 (м. Борзна) Ніжинського районного управління поліції затримали 39-річну жінку, яка під час конфлікту, на ґрунті спільного розпиття алкоголю, поранила ножем свого співмешканця.
Тимчасове обмеження руху транспорту у зв’язку з аварійно-ремонтними роботами 14:15
Інформуємо мешканців міста та учасників дорожнього руху, що у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 200 мм по вулиці Оборонців Чернігова та ліквідацією провалу асфальтобетонного покриття, який утворився внаслідок вимивання ґрунту, з 11 по 19 червня 2026 року буде тимчасово обмежено рух транспорту.
Спільно захистити кожну дитину від жорстокого поводження: як налагодити взаємодію всіх дотичних служб – на тематичному круглому столі 13:20
Захист дітей від жорстокого поводження – один із пріоритетних напрямків державної політики. До цього процесу мають бути залучені всі дотичні структури: органи державної влади, місцевого самоврядування, правоохоронні органи, заклади освіти, охорони здоров'я, соціальні служби та громадський сектор.