Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 7 травня, 22:57:37

Націоналісти Чернігова взяли на себе відповідальність за майбутнє пам’ятників, які розташовані на Алеї Героїв

07.02.2015   11:30Агенцiя

У соціальних мережах поширене звернення українських націоналістів, що називають себе "Третьою позицією".

Дослівно:" В зв’язку з останніми подіями в Україні - Революцією Гідності, російською війною патріоти Чернігова неодноразово ставили перед керівництвом міста та особисто міським головою Олександром Соколовим вимогу про вирішення долі так званої алеї героїв.

Більшість персонажів, представлених на цій алеї, безпосередньо долучилися до знищення Української державності періоду 1917-22 рр.

Скажімо, Щорс, Антонов- Овсієнко, Примаков керували підрозділами російських окупаційних військ, були фактично комуністичними терористами. Юрій Коцюбинський, негідний син достойного батька, взагалі був керівником російської військової банди, яка розстрілювала будинок голови Центральної Ради, видатного історика Михайла Грушевського. Подвойський був більшовицьким комісаром Росії з військових справ. Кропив’янський був комендантом окупованого росіянами Ніжина, керував військами ВЧК в Україні, знищуючи українських повстанців, підрозділом НКВС, що контролював роботу в’язнів. Крім війни, розрухи, голоду, для України вони не принесли нічого доброго.

Викликає подив бездіяльність влади щодо вирішення цього питання, адже за указами президентів Кравчука і Ющенка місцева влада повинна була демонтувати пам’ятники, що є символами тоталітаризму. В той же час чернігівська влада робила і робить усе, щоб у Чернігові не з’явився жоден монумент чи знак, який нагадує про тисячі земляків, замучених голодом владою, що встановлена вищезгаданими комуністичними «героями».

Нещодавно були проведені «круглі столи» за участю істориків та краєзнавців, є рекомендації Інституту національної пам’яті, товариства “Просвіта», рішення також було проголосовано на віче під час вшанування героїв Крут. Пам’ятники повинні бути демонтовані та передані на баланс музею.

Тому ми, патріоти України, беремо на себе відповідальність за звільнення центру Чернігова від знаків комуністичного тероризму і повідомляємо про майбутнє знесення пам’ятників Щорсу, Коцюбинському, Примакову, Антонову- Овсієнку, Подвойському та Кропив’янському".

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 144 нових випадки COVID-19

Виявлено 144 нових випадки COVID-19 18:07

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 7 травня в області зафіксовано 144 нових випадки COVID-19.

СБУ припинила діяльність злочинців, які займалися рекетом на Київщині і Чернігівщині

СБУ припинила діяльність злочинців, які займалися рекетом на Київщині і Чернігівщині 14:41

Служба безпеки України припинила діяльність міжрегіонального злочинного угруповання, учасники якого причетні до скоєння тяжких злочинів.

У Чернігові продовжують звільняти двори від незаконних гаражів та інших тимчасових споруд

У Чернігові продовжують звільняти двори від незаконних гаражів та інших тимчасових споруд 14:27

Рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 6 травня визначений черговий перелік незаконно розміщених тимчасових споруд, які підлягають демонтажу.

Обсяги реалізованої продукції промисловості в січні–березні. ДОВІДКА

Обсяги реалізованої продукції промисловості в січні–березні. ДОВІДКА 12:20

Підприємства області в січні–березні 2021 р. реалізували промислової продукції (товарів, послуг) на 9 млрд.грн.

Чернігів: видання Інституту національної пам’яті передані на Донбас

Чернігів: видання Інституту національної пам’яті передані на Донбас 12:12

5 травня у Чернігові в офісі регіонального представництва Українського інституту національної пам’яті в області передано чергову добірку видань Інституту нацпам’яті Юрію Косенку, голові правління громадської організації «Українська Ініціатива», для закладів культури та освіти Луганської і Донецької областей.