Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 червня, 15:13:27

Представлено нового прокурора області

05.02.2015   09:43Агенцiя

4 лютого заступник Генерального прокурора України Анатолій Даниленко представив нового прокурора області Дмитра Чібісова, який до цього працював на посаді заступника прокурора Київщини.

Окреслюючи головні завдання прокуратури Чернігівської області, Анатолій Даниленко відзначив, що її колектив здатен виконувати нелегкі завдання сьогодення. У той же час, деякі напрямки роботи вимагають підвищеної уваги новопризначеного керівника прокуратури регіону. Заступник Генерального прокурора України відзначив, що єдиний вірний шлях у протидії злочинності та корупції – це плідна взаємодія органів влади, правоохоронців, суддівського корпусу та громадянського суспільства. Він побажав прокурору Чернігівщини успішної роботи задля того, щоб в області панували законність і правопорядок.

Присутні на представленні очільника прокуратури краю голова обласної ради Микола Звєрєв та виконуючий обов'язки голови обласної державної адміністрації Сергій Журман у своїх виступах окреслили коло найбільш актуальних на сьогодні питань щодо стану законності в області та висловили сподівання на принциповість і рішучість прокуратури на шляху вирішення проблемних питань.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.

АНОНСИ ПОДІЙ