Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 13 квітня, 16:21:03

Громадські організації Чернігова внесли пропозиції щодо зміни Регламенту міської ради

06.02.2012   09:20Агенцiя

Чернігівська громадська організація «Освітній центр "Ініціатива" та обласний осередок організації "Демократичний Альянс" направили до Чернігівської міської ради свої пропозиції щодо приведення Регламенту міської ради у відповідність до норм закону "Про доступ до публічної інформації".

Виконком міської  ради планує на найближчу лютневу  сесію винести пропозиції щодо приведення діючого Регламенту у відповідність до діючого законодавства. Над внесенням змін працює відповідна робоча група з представників всіх фракцій ради.

Під час останнього  засідання цієї робочої групи 3 лютого було прийняте рішення зібрати всі  пропозиції депутатів протягом тижня і вже 10 лютого почати їх обговорення. Під час засідання робочої групи депутати висловили готовність розглянути і пропозиції громадках організацій.

Нагадаємо, що Чернігівський  освітній центр "Ініціатива" ще  21 листопада 2011 року ініціював проведення круглого толу щодо обговорення   змін, які  необхідно внести до Регламенту Чернігівської міської ради для приведення його норм у відповідність вимогам Закону України "Про доступ до публічної інформації". 

Тоді участь в  заході взяли депутати Чернігівської  міської ради, громадські експерти та місцеві журналісти.

Громадська організація  запропонувала внести зміни до дев’яти  статей Регламенту. Зокрема, щодо дотримання двадцятиденного терміну оприлюднення проектів рішень Чернігівської міської ради та оприлюднення всіх рішень міської ради (сьогодні міська рада приховує земельні рішення) , забезпечення  вільного  доступу громадян до засідань комісій та виконавчого комітету міської ради, можливість ознайомлення громадян з аудіозаписами та протоколами  пленарних засідань  міської ради тощо.

Сподіваємося, що депутати Чернігівської міської ради дослухаються до пропозицій громадських організацій. 

Прес-служба Чернігівського освітнього  центру "Ініціатива"

Останні новини Чернігівщини

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма 16:16

Фракція «Наш край» у Чернігівській обласній раді направила звернення до голови обласної ради з пропозицією зміцнення контрольних функцій в облраді через посилення діяльності депутатських фракцій, що не брали участь у формуванні керівного складу облради, в сферах свободи слова, протидії корупції і бюджетної політики.

В області триває комплекс весняно-польових робіт

В області триває комплекс весняно-польових робіт 12:10

Цьогорічний посів ярих сільськогосподарських культур (прогноз майже 1 млн 33 тис. га) розпочато на три тижні пізніше 2020 року.

Прилуки: апаратна нарада з актуальних питаннь життєдіяльності

Прилуки: апаратна нарада з актуальних питаннь життєдіяльності 11:55

12 квітня міський голова Ольга Попенко провела нараду з заступниками міського голови, начальниками управлінь, відділів міської ради, керівниками підприємств комунальної сфери та медичних установ.

Ніжин: оновленно матеріально-технічної бази Ніжинських медзакладів

Ніжин: оновленно матеріально-технічної бази Ніжинських медзакладів 11:42

12 квітня для КНП «Ніжинська міська стоматологічна поліклініка» доставили нове обладнання.

Анна Коваленко: Ситуацію з поширенням COVID-19 в Чернігівській області вдалося взяти під контроль, показники захворюваності поступово стабілізуються

Анна Коваленко: Ситуацію з поширенням COVID-19 в Чернігівській області вдалося взяти під контроль, показники захворюваності поступово стабілізуються 11:30

Впродовж останніх двох тижнів Чернігівська область перебувала в "червоній" карантинній зоні. Голова обласної державної адміністрації Анна Коваленко зазначила, що ці 14 днів – це мінімальний період, після якого можна робити висновки про ефективність жорстких карантинних заходів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини