Міністр Кабінету Міністрів України Ганна Онищенко відвідала Чернігів. ВІДЕО
31 січня з робочим візитом у Чернігівській області перебувала Міністр Кабінету Міністрів України Ганна Онищенко.
 
					У рамках поїздки міністр відвідала ТОВ «Чернігівський хлібокомбінат». Під час ознайомлення з виробництвом були з’ясовані основні проблемні питання та шляхи їх вирішення. Зокрема було зазначено про необхідність оновлення виробництва і застосування європейських стандартів випуску продукції для виходу на новий ринок збуту.
На сьогодні частка виробленої ТОВ «Чернігівський хлібокомбінат» продукції становить 42 % від загального обсягу виробництва хліба та хлібобулочних виробів в області. Також підприємству поставлене мобілізаційне завдання з випікання хліба для задоволення потреб Збройних Сил України та інших військових формувань і забезпечення життєдіяльності населення в особливий період.
До того ж, як повідомила директор комбінату Ольга Заїка, заборгованість з платежів до бюджетів усіх рівнів, позабюджетних цільових фондів, за енергоносії та з виплати заробітної плати відсутня.
У рамках поїздки Ганна Онищенко прийняла участь у спільній нараді в. о. голови Чернігівської облдержадміністрації з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації, головами РДА, депутатами Чернігівської обласної та районних рад.
Міністр Кабінету Міністрів України також поспілкувалася з представниками ЗМІ Чернігівщини.
Останні новини Чернігівщини
Відстрочка від мобілізації для чернігівців: що зміниться з 1 листопада — пояснюють юристи 14:27
З 1 листопада 2025 року в Україні починають діяти нові правила оформлення та продовження відстрочок від мобілізації. Вони запроваджуються постановою Кабміну №560 і стосуються всіх військовозобов’язаних, зокрема мешканців Чернігова та області.
В Україні запрацював Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин 13:22
Уряд України на виконання доручення Президента України представив Ветеран PRO — державну цифрову платформу для ветеранів, ветеранок і їхніх родин, де зібрано всю інформацію про пільги, програми, послуги та можливості в одному місці. Проєкт реалізовано Міністерством у справах ветеранів України.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 30 жовтня по 8:00 31 жовтня 2025 року 12:41
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
Освіта та спорт: з проблематикою Чернігівщини ознайомилися представники профільних міністерств 11:48
Сьогодні Чернігівську область з робочим візитом відвідали заступники очільників двох міністерств: освіти і науки – Андрій Вітренко, молоді та спорту – Сергій Тимофєєв.

 © 2005-2025
 © 2005-2025