Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 травня, 17:10:43

Обороноздатність Чернігівщини на контролі обласної ради

31.01.2015   10:03Агенцiя

30 січня заступник голови обласної ради Валентин Мельничук провів засідання тимчасової контрольної комісії обласної ради по обороноздатності Чернігівської області та роботі правоохоронних і контролюючих органів в умовах ймовірної агресії.

Насамперед, депутати обласної ради, які увійшли до складу тимчасової контрольної комісії згідно з рішенням двадцять третій сесії обласної ради, спільно з керівниками силових та правоохоронних структур області, представниками громадських та волонтерських організацій обговорили стратегію підвищення обороноздатності Чернігівщини та захисту громадян. Зокрема, йшлося про шляхи створення громадських об'єднань загонів самооборони, легалізацію добровольчих формувань, механізми отримання компенсацій. Також наголошувалося на необхідності звернення до керівництва держави щодо перегляду мобілізаційних норм для Чернігівщини.

Учасники засідання підтримали пропозиції волонтерів стосовно запровадження у навчальних закладах та на підприємствах лекцій з цивільної оборони та медичних курсів.

Крім того, на засіданні комісії мова йшла і про інші важливі завдання, зокрема, щодо приведення у відповідність до вимог воєнного часу бомбосховищ, систем оповіщення та укриття населення.

Під час засідання визначено завдання щодо поновлення обласної програми «Правопорядок», проведення моніторингу прикордонної зони і відповідної служби стосовно наявності тепловізорів та оптичного обладнання.

Останні новини Чернігівщини

9 травня - День матері в Україні

9 травня - День матері в Україні 10:11

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 10:09

8 - 9 травня в багатьох країнах світу згадують події Другої світової війни, адже це найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло за різними оцінками від 50 до 85 мільйонів людей.

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.