Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 30 листопада, 05:24:25

Обороноздатність Чернігівщини на контролі обласної ради

31.01.2015   10:03Агенцiя

30 січня заступник голови обласної ради Валентин Мельничук провів засідання тимчасової контрольної комісії обласної ради по обороноздатності Чернігівської області та роботі правоохоронних і контролюючих органів в умовах ймовірної агресії.

Насамперед, депутати обласної ради, які увійшли до складу тимчасової контрольної комісії згідно з рішенням двадцять третій сесії обласної ради, спільно з керівниками силових та правоохоронних структур області, представниками громадських та волонтерських організацій обговорили стратегію підвищення обороноздатності Чернігівщини та захисту громадян. Зокрема, йшлося про шляхи створення громадських об'єднань загонів самооборони, легалізацію добровольчих формувань, механізми отримання компенсацій. Також наголошувалося на необхідності звернення до керівництва держави щодо перегляду мобілізаційних норм для Чернігівщини.

Учасники засідання підтримали пропозиції волонтерів стосовно запровадження у навчальних закладах та на підприємствах лекцій з цивільної оборони та медичних курсів.

Крім того, на засіданні комісії мова йшла і про інші важливі завдання, зокрема, щодо приведення у відповідність до вимог воєнного часу бомбосховищ, систем оповіщення та укриття населення.

Під час засідання визначено завдання щодо поновлення обласної програми «Правопорядок», проведення моніторингу прикордонної зони і відповідної служби стосовно наявності тепловізорів та оптичного обладнання.

Останні новини Чернігівщини

Днями у Чернігівському облмуздрамтеатрі відбудеться прем'єра – «МарЛені»

Днями у Чернігівському облмуздрамтеатрі відбудеться прем'єра – «МарЛені» 18:54

03 та 04 грудня Чернігівський облмуздрамтеатр ім. Т. Шевченка запрошує на прем'єру –«МарЛені»- кабаре-бенефіс для двох актрис в одну дію.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 133 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 133 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 29 листопада в області зафіксовано 133 нових випадки COVID-19.

На Тростянецькому водосховищі влаштовується нова система пропуску води

На Тростянецькому водосховищі влаштовується нова система пропуску води 18:24

Поблизу смт Срібне - одна із найскладніших ділянок капітального ремонту дороги Н-07 Київ - Суми - Юнаківка. З великою гідротехнічною спорудою та понаднормовими ухилами рельєфу. Це Тростянецька балка.

Вбивство поліцейського через необережність на полюванні – розпочато розслідування

Вбивство поліцейського через необережність на полюванні – розпочато розслідування 18:17

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом вбивства, вчиненого через необережність.

Кордон за тиждень

Кордон за тиждень 18:11

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою. Державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску через державний кордон здійснюється посилений прикордонний контроль.