Чернігівщина займає третє місце по кількості загиблих у АТО
Чернігівська область посідає третє місце серед областей України по кількості загиблих у зоні проведення антитерористичної операції у відсотковому співвідношенні з кількістю населення. Відповідні дані оприлюднила Катерина Дорохіна на сторінці у Фейсбуці.
Згідно цих даних, кількість населення на Чернігівщині становить 1062810. Всього загиблих бійців з області 64.
Під час першої хвилі мобілізації Чернігівська область відправила у зону АТО чи не найбільшу кількість військових. Адже план мобілізації був виконаний майже на 100%.
Також, на Чернігівщині, у Гончарівському, дислокується найбільша в Україні бригада – перша танкова, яка налічує 3700 бійців. Чернігівці також входять до складу 13 та 41 батальйонів, та багатьох інших, які наразі ведуть воєнні дії на Сході країни.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 09:35
Протягом минулої доби зареєстровано 30 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 1 загибель на водних об’єктах та 28 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 2 особи та 1 особа постраждала.
Поліція розшукує зниклу безвісти неповнолітню дівчину 09:32
Поліцейські розшукують безвісти зниклу Колдоб Наталію Валеріївну, 2008 року народження, мешканку м. Чернігова. 24 березня дівчина пішла з лікарні і дотепер місце її перебування невідоме.
Чернігівські спортсмени здобули 27 медалей на чемпіонаті України з зимових видів спорту 09:30
З 18 до 23 березня у селі Поляниця, Івано – Франківської області відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат (старші та середні).
25 березня: цей день в Україні і світі 09:26
День 1491 Російська агресія - Day 1491 Russian aggression
Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21
Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.