Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 15 квітня, 07:21:11

В області перевірять стан захисних споруд цивільного захисту

28.01.2015   08:17Агенцiя

— Реалії сьогодення в умовах відкритої військової агресії Російської Федерації примушують нас дуже відповідально підходити до виконання завдань захисту населення, особливо у питаннях підтримання колективних засобів захисту, тобто захисних споруд та інших місць можливого перебування людей з метою захисту їх життя та здоров’я. Забезпечення цих умов є нагальним завданням органів влади усіх рівнів, — на цьому наголосив в.о. голови обласної державної адміністрації Сергій Журман 27 січня під час наради з питань утримання захисних споруд цивільного захисту на території області.

У заході взяли участь керівники відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації, управління ДСНС України в області, представники органів місцевого самоврядування, спеціалісти з питань цивільного захисту низки обласних управлінь та організацій.

Сергій Журман повідомив, що останні рішення Уряду спрямовані на встановлення режиму підвищеної готовності на території усієї держави, координацію дій державних органів влади для забезпечення захисту населення, територій і майна та функціонування єдиної державної системи цивільного захисту. Для цього Державній службі з надзвичайних ситуацій та її територіальним органам разом з місцевими органами виконавчої влади надано дозвіл на проведення протягом лютого-березня поточного року перевірок стану готовності пунктів управління та захисних споруд. Такі перевірки відбуватимуться і на Чернігівщині.

За інформацією Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації, на території області знаходяться 1192 захисні споруди. Серед них 157 сховищ та 1035 — протирадіаційних укриттів. Значна кількість протирадіаційних укриттів обумовлена Чорнобильською катастрофою. Проте вони не захистять населення від нападу артилерії, тому що не мають відповідного укріплення. Під час військових дій, як зазначають фахівці, основним захистом для населення має стати евакуація на інші території.

Робота з приведення споруд та об’єктів цивільного захисту населення до належного стану розпочалась ще два місяці тому. Було проведено навчання з питань цивільного захисту населення. Відповідним дорученням в.о. голови облдержадміністрації було поставлено завдання керівникам районів щодо приведення всіх споруд до вимог чинного законодавства, а також розміщення вказівників, прапорців «Укриття» тощо.

Саме результати вже проведеної роботи і перевірять посадовці органів виконавчої влади разом з фахівцями ДСНС під час перевірок.

— Терміново розпочати перевірки стану захисних споруд цивільного захисту на території області. Закликаю всіх до злагоджених дій задля захисту життя людей та наведення порядку в цій сфері, — акцентував Сергій Журман на завершення наради.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 185 нових випадків COVID-19

Виявлено 185 нових випадків COVID-19 20:47

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 14 квітня в області зафіксовано 185 нових випадків COVID-19.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб 12:46

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 14 квітня в області вакцинація від коронавірусу охопила 7411 осіб.

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" 12:00

12 березня за участі експертів проєкту ЄС "Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні" та представників міжнародної спільноти Slowfood в Чернігові відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" як інструмент розвитку сільських територій".

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами 11:30

13 квітня відбулося чергове засідання робочої групи щодо запобігання нелегальному обігу та незаконній торгівлі нафтопродуктами на території області.

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19 11:11

13 квітня відбувся онлайн-брифінг, на якому медичні експерти відповіли на найпоширеніші питання лікарів та громадян щодо вакцинальної кампанії.