Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 липня, 07:01:29

В області перевірять стан захисних споруд цивільного захисту

28.01.2015   08:17Агенцiя

— Реалії сьогодення в умовах відкритої військової агресії Російської Федерації примушують нас дуже відповідально підходити до виконання завдань захисту населення, особливо у питаннях підтримання колективних засобів захисту, тобто захисних споруд та інших місць можливого перебування людей з метою захисту їх життя та здоров’я. Забезпечення цих умов є нагальним завданням органів влади усіх рівнів, — на цьому наголосив в.о. голови обласної державної адміністрації Сергій Журман 27 січня під час наради з питань утримання захисних споруд цивільного захисту на території області.

У заході взяли участь керівники відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації, управління ДСНС України в області, представники органів місцевого самоврядування, спеціалісти з питань цивільного захисту низки обласних управлінь та організацій.

Сергій Журман повідомив, що останні рішення Уряду спрямовані на встановлення режиму підвищеної готовності на території усієї держави, координацію дій державних органів влади для забезпечення захисту населення, територій і майна та функціонування єдиної державної системи цивільного захисту. Для цього Державній службі з надзвичайних ситуацій та її територіальним органам разом з місцевими органами виконавчої влади надано дозвіл на проведення протягом лютого-березня поточного року перевірок стану готовності пунктів управління та захисних споруд. Такі перевірки відбуватимуться і на Чернігівщині.

За інформацією Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації, на території області знаходяться 1192 захисні споруди. Серед них 157 сховищ та 1035 — протирадіаційних укриттів. Значна кількість протирадіаційних укриттів обумовлена Чорнобильською катастрофою. Проте вони не захистять населення від нападу артилерії, тому що не мають відповідного укріплення. Під час військових дій, як зазначають фахівці, основним захистом для населення має стати евакуація на інші території.

Робота з приведення споруд та об’єктів цивільного захисту населення до належного стану розпочалась ще два місяці тому. Було проведено навчання з питань цивільного захисту населення. Відповідним дорученням в.о. голови облдержадміністрації було поставлено завдання керівникам районів щодо приведення всіх споруд до вимог чинного законодавства, а також розміщення вказівників, прапорців «Укриття» тощо.

Саме результати вже проведеної роботи і перевірять посадовці органів виконавчої влади разом з фахівцями ДСНС під час перевірок.

— Терміново розпочати перевірки стану захисних споруд цивільного захисту на території області. Закликаю всіх до злагоджених дій задля захисту життя людей та наведення порядку в цій сфері, — акцентував Сергій Журман на завершення наради.

Останні новини Чернігівщини

Цвіт папороті шукали в бібліотечному саду

Цвіт папороті шукали в бібліотечному саду 17:12

Напередодні свята Івана Купала у бібліотеці ім. М. Коцюбинського пройшов літературно-містичний вечір.

За минулу добу не зафіксовано жодного нового випадку захворювання

За минулу добу не зафіксовано жодного нового випадку захворювання 16:14

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА на 11 годину 7 липня в області одужали 32 раніше інфікованих COVID-19. З них 27 з Чернігова, двоє з Чернігівського району та по одному з Носівського, Куликівського та Ніжинського районів.

Говорили про особливості виконання місцевого бюджету 2020

Говорили про особливості виконання місцевого бюджету 2020 14:55

7 липня консультанти Чернігівського регіонального відділення Асоціації міст України відвідали Городнянську ОТГ.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 13:37

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Партнерські пологи в Чернігові знову можливі

Партнерські пологи в Чернігові знову можливі 12:30

Партнерські пологи в Чернігові знову можливі. Таке рішення прийняте з урахуванням того, що показники захворюваності на коронавірусну інфекцію по Чернігову досить спокійні.