Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 вересня, 13:47:57

100 найбільш впливових людей Чернігівщини – хто вони?

04.02.2012   11:41Агенцiя

Цю інформацію ми можемо дізнатися через п'ять тижнів. Інформаційно-аналітичний журнал “Чернігівський монітор”, продовжуючи багаторічну традицію, продовжує проекту “100 найвпливовіших людей Чернігівщини”

Щороку, починаючи з 2006, інформаційно-аналітичний журнал “Чернігівський монітор” проводив визначення рейтингів найбільш впливових людей Чернігівщини. Традиційно у опитуваннях брали участь представники влади, політичних партій, засобів масової інформації, громадські діячі, тощо.

Цього року ми проводимо дослідження за трьома напрямками: опитування експертів, vox populi та визначення сотні найбільш згадуваних осіб в ЗМІ Чернігівщини.

Експертами “Чернігівського монітору” є більше трьохсот осіб. Вони територіально представляють всі райони та великі міста Чернігівської області. Серед них представники засобів масової інформації, громадських організацій, політичних партій, органів влади та соціальної сфери. Тобто ті, хто реально впливає на формування громадської думки.
Кожен експерт заповнює анкету, де розміщує 20 прізвищ людей по мірі їх впливу на суспільні, економічні та політичні процеси в нашому регіоні. А щодо першої пятірки обґрунтовує свою думку короткою характеристикою чому ці люди, на його думку, є найвпливовішими.

Vox populi передбачає опитування жителів Чернігівщини (не менше 1200 осіб) на вулицях міст, райцентрів, сіл та селищ – шляхом аудіозапису відповіді респондентів. У зв'язку з важкими погодними умовами польовий етап проекту продовжено на два тижні.

Також, як завжди, кожен мешканець області за бажанням може надати свою версію “Двадцятки”, надіславши її або на поштову скриньку (14000, Головпоштамт, а/с 1778) або на електронну пошту cg.monitor@gmail.com.

“Чернігівську сотню” за версією засобів масової інформації буде визначено шляхом кількісного аналізу згадувань з 15 січня по 15 березня представників громадськості, влади, політичних діячів, у всіх друкованих виданнях Чернігівщини.

Останні новини Чернігівщини

У Михайло-Коцюбинській територіальній громаді на Чернігівщині запрацювала поліцейська станція 09:42

27 вересня у селищі Михайло-Коцюбинське відкрили поліцейську станцію.

У Чернігові вшанували пам'ять загиблих захисників України 09:35

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко разом із родинами загиблих військовослужбовців у російсько-українській війні вшанували пам'ять наших захисників і захисниць, які віддали своє життя за незалежну Україну.

Влада робить усе можливе для повернення полонених — уповноважена Президента з питань забезпечення прав захисників України у Чернігові

Влада робить усе можливе для повернення полонених — уповноважена Президента з питань забезпечення прав захисників України у Чернігові 09:28

У період із лютого по вересень цього року правоохоронними органами Чернігівської області зареєстровані кримінальні провадження за фактами безвісного зникнення 193 військовослужбовців та представників інших воєнізованих формувань України.

Шевченківці на «Вересневих самоцвітах» у місті Кропивницький

Шевченківці на «Вересневих самоцвітах» у місті Кропивницький 09:24

Історія творчих контактів Чернігівського драмтеатру ім. Т.Г.Шевченка з Кіровоградщиною має глибоке коріння. В далекому 1926 р. у м. Зінов’євськ (колишній Єлисаветград, нині Кропивницький) на базі будинку культури заводу «Червона зірка» був створений Робітничо-селянський український пересувний драматичний театр імені Т.Г. Шевченка, який у 1933 р. за наказом Наркомпросу направили для обслуговування населення новоутвореної Чернігівської області.

Топ-10 актуальних високооплачуваних вакансій на Чернігівщині

Топ-10 актуальних високооплачуваних вакансій на Чернігівщині 09:21

Шукаєте роботу з високим заробітком? У базі вакансій обласної служби зайнятості є й високооплачувані.