Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 вересня, 12:44:15

Генерал Михайлик вкотре продемонстрував готовність міліції працювати для людей

04.02.2012   11:11

В приміщенні пункту міліції з обслуговування ринку "Центральний" було велелюдно. Незважаючи на люті морози, громадяни прийшли поспілкуватися з головним міліціонером області Олександром Михайликом. Цього разу до міліціонерів - вперше - приєдналися і податківці, в прийомі взяв участь виконуючий обов'язки першого заступника голови ДПС у Чернігівській області Олександр Зінченко.

Генерал Михайлик

Генерал Михайлик

Громадяни приходили із своїми наболілими проблемами до найвищого міліцейського керівництва як до останньої інстанції, особливо якщо питання не вдавалося вирішити роками і воно перетворилося на хронічне. Відвідувачам боліло найближче - неприбране сміття, нечищені дороги, торгівля сурогатами алкоголю, порушення громадського порядку сусідами та незгода з діями міліції.

Олександр Григорович в ході невимушеного спілкування з громадянами аналізував складність проблеми і тут же давав доручення відповідним службам розібратися, виправити ситуацію, якщо це можна зробити в найкоротший термін, запрошував на прийом в Управління МВС в області, аби дійсно допомогти людям.

Частина питань стосувалася саме ситуації з розслідування ДТП, особливо в плані затягування процесу. Міліцейський керівник зауважив, що не все залежить від виконавців на місцях, бо, наприклад, деякі види експертиз проводяться лише в столиці чи інших містах, а це у свою чергу розтягує процес у часі.

Ті, хто прийшов на прийом, також розповідали про свої враження від роботи міліції і стан правопорядку в інших областях. І виявилося, що наша область може багато чим похвалитися в питанні профілактики вуличної злочинності. Олександру Михайлику було приємно чути добрі слова на адресу охоронців закону Чернігівщини. Начальник УМВС також уважно вислухав пропозиції чернігівців стосовно покращення організації служби міліції. Немає жодних сумнівів, що всі висловлені побажання будуть ретельно вивчені і, за можливістю, швидко втілені в життя, як і за підсумками попереднього подібного прийому. Зокрема, рівно тиждень тому працівники ринку поскаржилися на порушників, які паркують свій транспорт у невстановлених місцях, а цього четверга відвідувачі  самі визнали, що міліція дуже оперативно реагує на звернення громадян, спираючись якраз на приклад наведення порядку у сфері організації руху та паркування на навколоринковій території.

Останні новини Чернігівщини

У Михайло-Коцюбинській територіальній громаді на Чернігівщині запрацювала поліцейська станція 09:42

27 вересня у селищі Михайло-Коцюбинське відкрили поліцейську станцію.

У Чернігові вшанували пам'ять загиблих захисників України 09:35

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко разом із родинами загиблих військовослужбовців у російсько-українській війні вшанували пам'ять наших захисників і захисниць, які віддали своє життя за незалежну Україну.

Влада робить усе можливе для повернення полонених — уповноважена Президента з питань забезпечення прав захисників України у Чернігові

Влада робить усе можливе для повернення полонених — уповноважена Президента з питань забезпечення прав захисників України у Чернігові 09:28

У період із лютого по вересень цього року правоохоронними органами Чернігівської області зареєстровані кримінальні провадження за фактами безвісного зникнення 193 військовослужбовців та представників інших воєнізованих формувань України.

Шевченківці на «Вересневих самоцвітах» у місті Кропивницький

Шевченківці на «Вересневих самоцвітах» у місті Кропивницький 09:24

Історія творчих контактів Чернігівського драмтеатру ім. Т.Г.Шевченка з Кіровоградщиною має глибоке коріння. В далекому 1926 р. у м. Зінов’євськ (колишній Єлисаветград, нині Кропивницький) на базі будинку культури заводу «Червона зірка» був створений Робітничо-селянський український пересувний драматичний театр імені Т.Г. Шевченка, який у 1933 р. за наказом Наркомпросу направили для обслуговування населення новоутвореної Чернігівської області.

Топ-10 актуальних високооплачуваних вакансій на Чернігівщині

Топ-10 актуальних високооплачуваних вакансій на Чернігівщині 09:21

Шукаєте роботу з високим заробітком? У базі вакансій обласної служби зайнятості є й високооплачувані.