Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 червня, 21:27:29

Генерал Михайлик вкотре продемонстрував готовність міліції працювати для людей

04.02.2012   11:11

В приміщенні пункту міліції з обслуговування ринку "Центральний" було велелюдно. Незважаючи на люті морози, громадяни прийшли поспілкуватися з головним міліціонером області Олександром Михайликом. Цього разу до міліціонерів - вперше - приєдналися і податківці, в прийомі взяв участь виконуючий обов'язки першого заступника голови ДПС у Чернігівській області Олександр Зінченко.

Генерал Михайлик

Генерал Михайлик

Громадяни приходили із своїми наболілими проблемами до найвищого міліцейського керівництва як до останньої інстанції, особливо якщо питання не вдавалося вирішити роками і воно перетворилося на хронічне. Відвідувачам боліло найближче - неприбране сміття, нечищені дороги, торгівля сурогатами алкоголю, порушення громадського порядку сусідами та незгода з діями міліції.

Олександр Григорович в ході невимушеного спілкування з громадянами аналізував складність проблеми і тут же давав доручення відповідним службам розібратися, виправити ситуацію, якщо це можна зробити в найкоротший термін, запрошував на прийом в Управління МВС в області, аби дійсно допомогти людям.

Частина питань стосувалася саме ситуації з розслідування ДТП, особливо в плані затягування процесу. Міліцейський керівник зауважив, що не все залежить від виконавців на місцях, бо, наприклад, деякі види експертиз проводяться лише в столиці чи інших містах, а це у свою чергу розтягує процес у часі.

Ті, хто прийшов на прийом, також розповідали про свої враження від роботи міліції і стан правопорядку в інших областях. І виявилося, що наша область може багато чим похвалитися в питанні профілактики вуличної злочинності. Олександру Михайлику було приємно чути добрі слова на адресу охоронців закону Чернігівщини. Начальник УМВС також уважно вислухав пропозиції чернігівців стосовно покращення організації служби міліції. Немає жодних сумнівів, що всі висловлені побажання будуть ретельно вивчені і, за можливістю, швидко втілені в життя, як і за підсумками попереднього подібного прийому. Зокрема, рівно тиждень тому працівники ринку поскаржилися на порушників, які паркують свій транспорт у невстановлених місцях, а цього четверга відвідувачі  самі визнали, що міліція дуже оперативно реагує на звернення громадян, спираючись якраз на приклад наведення порядку у сфері організації руху та паркування на навколоринковій території.

Останні новини Чернігівщини

В області підтверджено 250 випадків коронавірусної інфекції

В області підтверджено 250 випадків коронавірусної інфекції 15:28

4 червня по Чернігову та області виявлено 36 нових випадків інфікування Covid-19.

Кабінет Міністрів опублікував постанову про послаблення карантинних заходів в Україні з 5 червня

Кабінет Міністрів опублікував постанову про послаблення карантинних заходів в Україні з 5 червня 14:43

Відповідна постанова № 435 від 3 червня опублікована на Урядовому порталі.

"Прилуки в часі" 12:36

Прилуки – одне з найдревніших міст України, що розкинулося на мальовничих берегах тихоплинної річки Удай. Воно має багату, славну, героїчну та водночас трагічну історію. Цьогоріч місту виповнюється 935 років.

Ніжин: садочки відновлюють свою роботу з 9 червня

Ніжин: садочки відновлюють свою роботу з 9 червня 12:14

3 червня відбулось позачергове засідання міської комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Громадська рада при Чернігівській ОДА провела засідання президії

Громадська рада при Чернігівській ОДА провела засідання президії 12:06

Обговорити питання порядку денного чергового засідання Громадської ради при Чернігівській ОДА та інші важливі питання 3 червня зібралися члени президії.