Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 листопада, 19:08:21

На порядку денному – бюджет-2015

22.01.2015   08:24

Про міський бюджет Чернігова на 2015 рік – головне питання порядку денного чергової сесії міської ради – йшлося сьогодні на засіданні координаційного комітету.

За словами міського голови Олександра Соколова, працюючи над проектом головного фінансового документу спеціалісти прагнули закласти розумний баланс між реальними можливостями і потребами обласного центру.

Коротко презентуючи проект міського бюджету, заступник міського голови – начальник фінансового управління міської ради Віктор Бистров зауважив, що нова модель формування бюджету – це не зовсім те, чого очікували громади в процесі децентралізації. Однак це вже доволі серйозний крок на цьому шляху. «Ми повинні в рамках належних нам податків і зборів забезпечувати свої потреби самостійно. На освіту й медицину поки що будемо отримувати цільові субвенції з держбюджету через відповідні міністерства», - пояснив В. Бистров.

Отже, загальний обсяг доходів міського бюджету на поточний рік прогнозується в обсязі майже 1,3 млрд.грн. Розраховано отримати 503,6 млн.грн. власних доходів, однак це залежатиме від стану їх стягнення.

Місто цілком самостійно має подбати про фінансування дошкільних закладів, установ культури, фізкультури та спорту, установ соціального захисту населення. Також проектом міського бюджету збережено всі надбавки і доплати працівникам бюджетних установ, у тому числі, педагогічним, передбачено кошти на безкоштовне харчування учнів початкових класів та пільгових категорій дітей у школах.

«Бюджет збалансований по всім галузям. Він розрахований оптимально для нашого міста. Залишається сподіватися на ефективну взаємодію з фіскальними службами в частині його виконання», - прокоментував міський голова. Він звернувся до депутатів ретельно розглянути запропонований проект бюджету на спільному засіданні постійних комісій та підтримати його ключові позиції.

Крім того, на засіданні сесії депутати повинні визначитися зі ставками місцевих податків і встановити ставки акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів.

Останні новини Чернігівщини

Відбулися вибори ректора Національного університету

Відбулися вибори ректора Національного університету "Чернігівська політехніка" 18:12

Єдиний кандидат на посаду ректора – д.т.н., доцент Новомлинець Олег Олександрович, повідомляють на сайті закладу.

Біла стрічка – міжнародний символ боротьби з домашнім гендерним насильством

Біла стрічка – міжнародний символ боротьби з домашнім гендерним насильством 15:19

Щороку 25 листопада у Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства стартує інформаційна кампанія «16 днів проти насильства».

Виявлено 527 нових випадків COVID-19

Виявлено 527 нових випадків COVID-19 15:12

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 25 листопада в області зафіксовано 527 нових випадків COVID-19.

Два мобільні телефони, що перебували у розшуку, виявили патрульні цієї ночі

Два мобільні телефони, що перебували у розшуку, виявили патрульні цієї ночі 11:43

Цієї ночі під час патрулювання біля залізничного вокзалу поліцейські помітили підозрілого громадянина, який пришвидшив рух при появі службового автомобіля.

У школах Чернігова для 5-11 класів триває дистанційне навчання

У школах Чернігова для 5-11 класів триває дистанційне навчання 11:27

У такому ж режимі як у школах Чернігова (тобто дистанційно з 5 по 11 класи) діти навчаються зараз у таких українських обласних центрах, як Полтава, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Чернівці, Вінниця. Про це на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді повідомив начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини