Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 13 грудня, 09:31:52

На порядку денному – бюджет-2015

22.01.2015   08:24

Про міський бюджет Чернігова на 2015 рік – головне питання порядку денного чергової сесії міської ради – йшлося сьогодні на засіданні координаційного комітету.

За словами міського голови Олександра Соколова, працюючи над проектом головного фінансового документу спеціалісти прагнули закласти розумний баланс між реальними можливостями і потребами обласного центру.

Коротко презентуючи проект міського бюджету, заступник міського голови – начальник фінансового управління міської ради Віктор Бистров зауважив, що нова модель формування бюджету – це не зовсім те, чого очікували громади в процесі децентралізації. Однак це вже доволі серйозний крок на цьому шляху. «Ми повинні в рамках належних нам податків і зборів забезпечувати свої потреби самостійно. На освіту й медицину поки що будемо отримувати цільові субвенції з держбюджету через відповідні міністерства», - пояснив В. Бистров.

Отже, загальний обсяг доходів міського бюджету на поточний рік прогнозується в обсязі майже 1,3 млрд.грн. Розраховано отримати 503,6 млн.грн. власних доходів, однак це залежатиме від стану їх стягнення.

Місто цілком самостійно має подбати про фінансування дошкільних закладів, установ культури, фізкультури та спорту, установ соціального захисту населення. Також проектом міського бюджету збережено всі надбавки і доплати працівникам бюджетних установ, у тому числі, педагогічним, передбачено кошти на безкоштовне харчування учнів початкових класів та пільгових категорій дітей у школах.

«Бюджет збалансований по всім галузям. Він розрахований оптимально для нашого міста. Залишається сподіватися на ефективну взаємодію з фіскальними службами в частині його виконання», - прокоментував міський голова. Він звернувся до депутатів ретельно розглянути запропонований проект бюджету на спільному засіданні постійних комісій та підтримати його ключові позиції.

Крім того, на засіданні сесії депутати повинні визначитися зі ставками місцевих податків і встановити ставки акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:00

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 12 грудня до 8:00 13 грудня 2019 року.

Відбувся відкритий показ фільму

Відбувся відкритий показ фільму "Bellingcat: Правда в світі постправди" 08:47

З 25 листопада по 13 грудня на Чернігівщині проходить XVI Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA, тема якого – цифрові технології та захист прав людини у мережі.

Розпочалася операція

Розпочалася операція "Новорічна ялинка 2020" 08:36

Для посиленого контролю, щодо збереження зелених насаджень у святкові дні Державною екологічною інспекцією у Чернігівській області розпочато проведення щорічної природоохоронної операції «Новорічна ялинка».

РДА зобов’язано оформити правовстановлюючі документи на земельну ділянку орієнтовною вартістю 850 тис. грн

РДА зобов’язано оформити правовстановлюючі документи на земельну ділянку орієнтовною вартістю 850 тис. грн 08:29

Чернігівський окружний адміністративний суд, погодившись із позовними вимогами прокуратури, зобов’язав райдержадміністрацію вжити заходів до оформлення правовстановлюючих документів на земельну ділянку під будівлею закладу освіти орієнтовною вартістю понад 850 тис. грн.

У Борзні поліція роззброїла дебошира з пістолетом

У Борзні поліція роззброїла дебошира з пістолетом 08:14

Поліцейські затримали домашнього агресора, який погрожував зброєю правоохоронцям.