Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 07:36:51

Пам’яті воїнів-афганців присвячується…

17.10.2011   14:23

Традиційні багатоденні змагання зі спортивного орієнтування, присвячені пам’яті воїнів-інтернаціоналістів, які загинули в Афганістані, днями завершилися у Чернігові.

Організатори змагань міський Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю, Чернігівська міська організація УСВА та відділ по фізичній культурі та спорту міської ради.

Етапи змагань проходили в урочищі Ялівщина, на Подусівці та у сквері біля памятника воїнам-афганцям.

У перший день змагань, у яких взяли участь 24 команди чернігівських шкіл та команда міста Батурин, пройшла особисто-командна першість серед загальноосвітніх навчальних закладів. У командному заліку перемогли команди міських шкіл № 1, 29 та 7. В особистому заліку у своїх вікових групах переможцями стали: серед дівчат Анастасія Вільневецька (СЗНЗ №1) і Анна Борисенко (ЗНЗ №3), серед хлопців Антон Мостепан (ЗНЗ №29) та Олександр Філоненко (ЗНЗ №7). Загалом цього дня виступили до 200 учасників.

Другого та третього дня на середній і короткій дистанціях змагались усі бажаючі віком від 12 до 35 років у розрізі пяти вікових груп. Переможці визначались за сумою результатів двох днів. Як зауважили організатори, особливо складно довелося орієнтувальникам у останній день змагань на короткій дистанції, що пролягала жилими кварталами вулиць Пирогова, Войкова, Любенької, Щорса та фінішувала біля памятника воїнам-афганцям.

Переможцями у своїх вікових групах стали чернігівці Павло Горбенко, Катерина Борисенко, Ірина Гандиш, Микола Бутко, Олена Ворчило, Віталій Губко та Анастасія Вільневецька, а також Василь Сидоренко з Батурина та Костянтин Окушко із Гомеля.

У змаганнях на середній і короткій дистанціях свої вміння і навички продемонстрували понад 200 спортсменів-орієнтувальників із Чернігова, Батурина та білоруського Гомеля.

Усі призери та переможці особистих змагань отримали памятні кубки та солодощі від голови Чернігівської міської організації УСВА Миколи Стрільця.

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.