Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 липня, 10:04:59

Відбулося чергове засідання виконкому Ніжинської місьради

16.01.2015   12:28

15 січня відбулось засідання виконавчого комітету Ніжинської міської ради під головуванням Анатолія Лінника.

На порядок денний винесено 8 проектів рішень, а саме: про затвердження подання щодо внесення змін до переліку звичайних та спеціальних виборчих дільниць, утворених на постійній основі; про погодження матеріалів судової будівельно-технічної експертизи; про надання дозволу на переобладнання, перепланування у житлових будинках та квартирах, оформлення технічної документації на збудовані будівлі; про внесення змін до рішення виконавчого комітету № 230 від 02.10.2014р. «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету № 64 від 13.03.2014 р. «Про створення постійно діючої комісії для визначення стану зелених насаджень, розташованих на території міста й складання акту обстеження тих насаджень, що підлягають видаленню»; про затвердження переліку об’єктів для відбування покарання у вигляді громадських робіт та видів суспільно-корисних робіт особам, що отримали рішення суду, яке набрало законної сили в 2015 році; про надання дозволу на виготовлення за власні кошти проектно-кошторисної документації на підключення вулиць Небесної сотні, Братів Зосим та Гребінки до каналізаційної мережі міста; про створення позаштатної постійно діючої військово-лікарської комісії Ніжинсько-Куликівського обʼєднання міського військового комісаріату на 2015 рік; про організацію взаємодії по відбору кандидатів для вступу до вищих військових навчальних закладів Міністерства оборони України з числа цивільної молоді та призову на військову службу за контрактом у 2015 році.

У «різному» члени виконавчого комітету Ніжинської міської ради розглянули ще 8 питань.

Всі проекти рішень прийнято.

Останні новини Чернігівщини

25 липня: цей день в Україні і світі 08:16

ДЕНЬ 883 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 883 RUSSIAN AGRESSION

У Бахмацькому ліцеї збудують укриття та реконструюють харчоблок 16:44

Бахмацький ліцей № 1 є провідним та найбільшим закладом освіти територіальної громади. У 2023-2024 навчальному році тут здобували освіту 875 учнів.

єРобота на Чернігівщині: грантові програми для бізнесу від служби зайнятості 16:39

Вже 349 мешканців області для започаткування або розвитку бізнесу скористалися програмою «Власна справа» та 11 - програмою «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей», які реалізуються в межах урядового проєкту єРобота.

У січні-червні 2024 року на Чернігівщині сплачено 16,2 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 16:36

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-червні 2024 року сплачено 10 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 9,8 відс. (на 893 млн грн) перевищує факт надходжень відповідного періоду 2023 року.

 «Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 12:21

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток». Ставтесь уважно та критично до будь-яких подібних пропозицій миттєвого отримання прибутку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини