Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 липня, 06:54:59

Відбулося чергове засідання виконкому Ніжинської місьради

16.01.2015   12:28

15 січня відбулось засідання виконавчого комітету Ніжинської міської ради під головуванням Анатолія Лінника.

На порядок денний винесено 8 проектів рішень, а саме: про затвердження подання щодо внесення змін до переліку звичайних та спеціальних виборчих дільниць, утворених на постійній основі; про погодження матеріалів судової будівельно-технічної експертизи; про надання дозволу на переобладнання, перепланування у житлових будинках та квартирах, оформлення технічної документації на збудовані будівлі; про внесення змін до рішення виконавчого комітету № 230 від 02.10.2014р. «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету № 64 від 13.03.2014 р. «Про створення постійно діючої комісії для визначення стану зелених насаджень, розташованих на території міста й складання акту обстеження тих насаджень, що підлягають видаленню»; про затвердження переліку об’єктів для відбування покарання у вигляді громадських робіт та видів суспільно-корисних робіт особам, що отримали рішення суду, яке набрало законної сили в 2015 році; про надання дозволу на виготовлення за власні кошти проектно-кошторисної документації на підключення вулиць Небесної сотні, Братів Зосим та Гребінки до каналізаційної мережі міста; про створення позаштатної постійно діючої військово-лікарської комісії Ніжинсько-Куликівського обʼєднання міського військового комісаріату на 2015 рік; про організацію взаємодії по відбору кандидатів для вступу до вищих військових навчальних закладів Міністерства оборони України з числа цивільної молоді та призову на військову службу за контрактом у 2015 році.

У «різному» члени виконавчого комітету Ніжинської міської ради розглянули ще 8 питань.

Всі проекти рішень прийнято.

Останні новини Чернігівщини

Гроші самі не приходять!

Гроші самі не приходять! 14:37

Їх потрібно заробити, або створити умови для бізнесу, якій отримавши прибуток, сплатить більше податків.

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року 13:02

За перше півріччя 2020 року Чернігівським окружним адміністративним судом розглянуто майже дві з половиною тисячі справ та матеріалів.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію 12:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11.00 четверга, 9 липня, в Чернігівській області зафіксовано +6 випадків захворювання на коронавірусну хворобу.

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання 12:15

Протягом першого півріччя поточного року в області статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування отримали 112 осіб.

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину 12:07

На початку липня у Городні завершили будівництво артезіанської свердловини. Її глибина – 508 метрів. Це резервна свердловина, що дозволить забезпечити стабільне водопостачання якісної питної води жителям міста, пишуть на сайті громади.