Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 17 квітня, 16:37:08

Про роботу Чернігівського міжміського бюро технічної інвентаризації у 2011 році

01.02.2012   17:03

Комунальне підприємство “Чернігівське міжміське бюро технічної інвентаризації” Чернігівської обласної ради створене на базі відокремленої частини майна спільної власності територіальних громад Чернігівської області і підпорядковане Управлінню комунального майна Чернігівської обласної ради. Про роботу підприємства у 2011 році інформував на розширеній міській нараді начальник міжміського бюро технічної інвентаризації Леонід Сахневич.

За його словами основними напрямками діяльності підприємства є:

– проведення технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна всіх форм власності;

– державна реєстрація прав власності на нерухоме майно;

– підготовка проектів рішень виконкому про видачу та оформлення свідоцтв про право власності на об’єкти нерухомого майна;

– надання інформації державним, виконавчим органам щодо зареєстрованих прав на нерухоме майно за фізичними, юридичними особами;

– відповіді на запити судових органів та приймання участі у судових засіданнях; складання позовних заяв до суду;

– проведення землевпорядних робіт;

– експертна оцінка об’єктів нерухомого майна;

– проведення судових будівельних-технічних експертиз.

Комунальне підприємство ЧМБТІ обслуговує м. Чернігів, Куликівський, Менський, Ріпкинський та Щорський райони. Для зручності обслуговування населення в зазначених райцентрах створені виробничі дільниці підприємства та орендуються приміщення необхідної площі для забезпечення виробничого процесу.

Розрахунок за виконання основних робіт проводиться згідно зі “Збірником норм часу на роботи та послуги, що виконуються бюро технічної інвентаризації України”, затвердженого наказом Державного комітету з питань житлово0комунального господарства .

Тарифи на інвентаризацію нерухомого майна, оформлення прав власності на об’єкти нерухомого майна та реєстрацію таких прав затверджено обласною державною адміністрацією 1 липня 2009 року на 1 норму-часу для населення – 26,65 грн., для інших осіб – 31,50 грн. Вартість по м. Чернігову майже у 1,5-2 рази менше у порівнянні з регіонами України.

Підприємство працює в єдиному державному реєстрі Міністерства юстиції України. За надання витягів про реєстрацію та витягів з Реєстру прав власності на нерухоме майно передбачена плата в розмірі 72,25 грн. за спеціальні бланки Мінюсту.

Чернігівське МБТІ надає інформаційні довідки судам, органам внутрішніх справ, органам прокуратури, органам державної податкової служби, державним виконавцям, нотаріусам, органам СБУ. Протягом минулого року підприємством надано 83948 таких відповідей, у 2010 році цей показник становив 34563. Дана робота проводиться безоплатно.

Впродовж минулого року весь виробничий процес на підприємстві повністю комп’ютеризований, і на сьогодні по автоматизації підприємство займає одне з перших місць по Україні. За 2011 рік підприємством виконано обсяг реалізації послуг на загальну суму 7671 тис. грн., що у порівнянні з 2010 роком на 7% більше.

Начальник підприємства повідомив, що згідно з Законом України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності та вдосконалення державного регулювання у сфері містобудівної діяльності” від 22.12. 2011 року встановлюється відповідальність юридичних та фізичних осіб за правопорушення у сфері містобудівної діяльності та внесені зміни у статті Кодексу Україні про адміністративні правопорушення, згідно з яким встановлені значні штрафи.

Так, з 1 січня 2013 року діятиме притягнення до відповідальності за правопорушення щодо власників житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських будівель і споруд, збудованих у період з 5 серпня 1992 року до 31 грудня 2009 року без дозволу на виконання будівельних робіт.

Також, згідно з чинним законодавством з 1 січня 2013 року функції щодо реєстрації права власності перейдуть до Міністерства юстиції.

Підсумовуючи свій звіт Леонід Сахневич зазначив, що за результатами роботи за 2011 рік відповідно до офіційних даних Державного Комітету статистики Торгова промислова палата України визнала Чернігівське МБТІ “Комунальним підприємством – 2011” за зайняте 4-те місце серед підприємств галузі.
 

Останні новини Чернігівщини

Минай (Ужгород) – Десна (Чернігів) 3:1

Минай (Ужгород) – Десна (Чернігів) 3:1 16:05

Голи: Нурієв, 23 (з пенальті), 39, Пиняшко, 50 – Імереков, 56.

Виявлено 594 нових випадків COVID-19

Виявлено 594 нових випадків COVID-19 15:57

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 17 квітня в області зафіксовано 594 нових випадків COVID-19.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 303 особи

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 303 особи 15:56

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 17 квітня в області щеплено першою дозою 8144 осіб.

Біля Охіньок на Н-07 укріплюють укоси та роблять ровики поширення

Біля Охіньок на Н-07 укріплюють укоси та роблять ровики поширення 12:23

Проводиться підготовка до капітального ремонту ділянки дороги від Мільків до Охіньок. Згодом тут проводитимуть регенерацію основи та укладатимуть нове асфальтобетонне покриття. Протяжність ремонтованої ділянки - 6 км.

За тиждень виявлено 45 порушень правил рибальства зі збитками понад 21 тис. грн, - Чернігівський рибоохоронний патруль

За тиждень виявлено 45 порушень правил рибальства зі збитками понад 21 тис. грн, - Чернігівський рибоохоронний патруль 12:17

За тиждень з 8 по 15 квітня державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля зафіксовано 45 порушень Правил рибальства. Зокрема, викрито 18 грубих порушень за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову), в тому числі два з ознаками кримінального правопорушення. Також складено 16 протоколів за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення Правил рибальства).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини