Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 червня, 14:35:48

Голова облдержадміністрації провів нараду з питань регіонального аспекту реалізації медичної реформи та роботи медичних, освітніх закладів під час складних погодних умов

01.02.2012   17:02

1 лютого голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко провів робочу нараду з питань регіонального аспекту реалізації медичної реформи, підвищення стандартів та якості медичного обслуговування, роботи медичних, освітніх закладів установ соціальної сфери під час складних погодних умов, а також боротьби з травматизмом.

Як зазначив Володимир Хоменко, мета наради – опрацювання деяких аспектів реформування медичної галузі, зокрема, роботи в сфері охорони материнства й дитинства.

Нещодавно під час проведення засідання комітету економічних реформ на базі Чернігівської міської лікарні № 2 розглядалося регіональні аспекти реалізації медичної реформи: забезпечення ресурсами, кадрами, житлом, доплатами, зміцнення матеріально-технічної бази медичних закладів.

За словами начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Галини Василькової, Чернігівщина долучиться до національного проекту “Нове життя”, ініційованого Президентом України Віктором Януковичем. Поряд з відкриттям новітніх перинатальних центрів у Києві, Харкові, Донецьку сучасна медична установа з’явиться в нашому обласному центрі.

Голова облдержадміністрації підкреслив: на порядку денному сьогодні – увага до роботи медичних закладів в умовах значного похолодання, медикаментозне забезпечення населення, створення умов для безпритульних, організація гарячого харчування, боротьба з травматизмом тощо.

Про роботу, яка ведеться у напрямку безперебійного забезпечення населення області ліками, поінформувала генеральний директор комунального підприємства “Ліки України” Світлана Пасталиця.

Про заходи, які вживаються для забезпечення діяльності установ і закладів під час різкого похолодання доповіли начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Анатолій Заліський, начальник управління МНС України в області Володимир Муха та начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації В’ячеслав Рига.

Голова облдержадміністрації Володимир Хоменко підкреслив: зважаючи на складні погодні умови, зараз необхідно здійснювати щоденний моніторинг ситуації та тримати її на постійному контролі.

За підсумками наради буде підготовлене відповідне доручення голови облдержадміністрації.

Зважаючи на надзвичайні погодні катаклізми цьогорічної зими, не втрачає актуальності тема щодо ситуації з ціною на газ для споживачів. На цьому наголосив голова облдержадміністрації сьогодні під час проведення наради з питань регіонального аспекту реалізації медичної реформи та роботи медичних, освітніх закладів під час складних погодних умов.

Президент України в ексклюзивному інтрев’ю „ The New York Times ” заявив, що МВФ вимагав збільшити тарифи на газ для населення і для теплокомуненерго. Це означало б підвищення тарифів на оплату квартир більш ніж на 100% і, звісно, тарифів на споживання газу для населення, за рахунок чого компенсувати дефіцит коштів у бюджеті. „Таке навантаження для населення – надмірне, і на це не пішли”, – сказав Президент.

За словами очільника області, у напрямку ефективного використання енергетичних ресурсів на Чернігівщині ведеться системна робота. Зокрема, діє Програма енергоефективності Чернігівської області на 2009-2015 роки. Область постійно прямує шляхом зниження у паливному балансі частки природного газу. По ряду населених пунктів впроваджено проекти з переведення котелень, що забезпечують бюджетну сферу, на опалення твердим паливом.

Крім того, реалізується програма модернізації комунальної теплоенергетики області на 2011-2015 роки. Обласною держадміністрацією розглядається низка енергоефективних проектів, які насамперед, направлені на зменшення споживання природного газу.

Це, за словами голови облдержадміністрації, стане одним з пріоритетних напрямків роботи обласної влади у 2012 році.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.

АНОНСИ ПОДІЙ