Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 19 вересня, 05:17:34

У центрі уваги постійної комісії – діяльність ПАТ "Укрнафта"

26.12.2014   16:07Агенцiя

26 грудня відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів.

Депутати розглянули низку документів про надання спеціальних дозволів та клопотань. Зокрема, погодили спеціальний дозвіл про створення геологічних територій та об'єктів по практичній апробації новітніх вітчизняних методів пошуку й видобутку нафти і газу Галицької та Лукашівської площ товариством з обмеженою відповідальністю «Салсофі Корпорейшн».

Стосовно питання про зупинення дії спеціальних дозволів на користування надрами в області ПАТ «Укрнафта», яке розглядалося на попередньому засіданні постійної комісії, то Арсен Дідур повідомив, що 24 грудня направлено відповідне Звернення до Президента України щодо проведення позапланових перевірок господарської діяльності ПАТ «Укрнафта».

Крім того, членами робочої групи, яка була створена за рекомендацією депутатів профільної комісії для вивчення порушеного питання, підготовлено проект Звернення до Державної служби геології та надр України щодо зупинення дії спеціальних дозволів ПАТ «Укрнафта». Депутати профільної комісії підтримали дане Звернення та винесли його на розгляд чергового пленарного засідання обласної ради.

Обговоривши ще кілька питань порядку денного, члени постійної комісії затвердили план своєї роботи на наступний 2015 рік.

Останні новини Чернігівщини

Служба автомобільних доріг зводить опори нового мосту через річку Лисогір на трасі Н-07

Служба автомобільних доріг зводить опори нового мосту через річку Лисогір на трасі Н-07 13:52

Наприкінці травня 2021 року на автодорозі Н-07 Київ - Суми - Юнаківка міст через річку Лисогір поблизу села Олексинці був закритий на реконструкцію.

 Прокуратура стягнула на користь навчального закладу м. Чернігова з недобросовісного постачальника 88 тис. грн

Прокуратура стягнула на користь навчального закладу м. Чернігова з недобросовісного постачальника 88 тис. грн 13:40

Завдяки ювенальним прокурорам Чернігівщини розірвано договір та стягнуто кошти з недобросовісного постачальника пального для навчального закладу.

Що заважає службі зайнятості стати провідним гравцем на ринку праці?

Що заважає службі зайнятості стати провідним гравцем на ринку праці? 13:32

Відповідь на це питання отримали під час ділової гри «Підбір кадрів», участь в якій взяли керівники обласного центру зайнятості та його структурних підрозділів.

Місцеві бюджети Чернігівщини отримали майже 4,7 мільярда гривень податків і зборів

Місцеві бюджети Чернігівщини отримали майже 4,7 мільярда гривень податків і зборів 13:24

До місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за вісім місяців поточного року надійшло близько 4,7 млрд грн від сплати податків і зборів.

Вбивство 23-річної з особливою жорстокістю та цинізмом. Прокуратура наполягає на довічному позбавленні волі обвинуваченому

Вбивство 23-річної з особливою жорстокістю та цинізмом. Прокуратура наполягає на довічному позбавленні волі обвинуваченому 13:16

Чернігівською обласною прокуратурою подано апеляційну скаргу на вирок Менського районного суду від 06.09.2021, яким 27-річного мешканця м. Семенівка визнаного винуватим за п. 7 ч. 2 ст 115 КК України (умисне вбивство з хуліганських мотивів) та призначено покарання у виді 15 років позбавлення волі.