Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 березня, 15:13:48

У центрі уваги постійної комісії – діяльність ПАТ "Укрнафта"

26.12.2014   16:07Агенцiя

26 грудня відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів.

Депутати розглянули низку документів про надання спеціальних дозволів та клопотань. Зокрема, погодили спеціальний дозвіл про створення геологічних територій та об'єктів по практичній апробації новітніх вітчизняних методів пошуку й видобутку нафти і газу Галицької та Лукашівської площ товариством з обмеженою відповідальністю «Салсофі Корпорейшн».

Стосовно питання про зупинення дії спеціальних дозволів на користування надрами в області ПАТ «Укрнафта», яке розглядалося на попередньому засіданні постійної комісії, то Арсен Дідур повідомив, що 24 грудня направлено відповідне Звернення до Президента України щодо проведення позапланових перевірок господарської діяльності ПАТ «Укрнафта».

Крім того, членами робочої групи, яка була створена за рекомендацією депутатів профільної комісії для вивчення порушеного питання, підготовлено проект Звернення до Державної служби геології та надр України щодо зупинення дії спеціальних дозволів ПАТ «Укрнафта». Депутати профільної комісії підтримали дане Звернення та винесли його на розгляд чергового пленарного засідання обласної ради.

Обговоривши ще кілька питань порядку денного, члени постійної комісії затвердили план своєї роботи на наступний 2015 рік.

Останні новини Чернігівщини

Завершився обласний педагогічний конкурс

Завершився обласний педагогічний конкурс "#ed-вимір методичної майстерності" 12:37

Відбувся заключний, ІІІ етап обласного педагогічного конкурсу «#ed-вимір методичної майстерності» у формі онлайн-представлення його учасниками колективних проєктів «Траєкторія нашої творчості».

Заробітна плата та її виплата в Чернігові на 1 січня. ДОВІДКА

Заробітна плата та її виплата в Чернігові на 1 січня. ДОВІДКА 12:16

У IV кварталі 2020 року на підприємствах, в організаціях та установах м.Чернігова (з кількістю найманих працівників 10 осіб і більше) були зайняті в середньому 69 тис. штатних працівників.

Ніжин: презентовано проєкт

Ніжин: презентовано проєкт "Greening of the Planet" 11:53

3 березня відбулася пресконференція, на якій було презентовано масштабний проєкт «Greening of the Planet».

Шукают шляхи вирішення проблемної ситуації довкола Обласного дитячого санаторію

Шукают шляхи вирішення проблемної ситуації довкола Обласного дитячого санаторію "Пролісок" 11:37

Перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш разом заступником голови ОДА Жанною Шерстюк із робочою поїздкою відвідали комунальне некомерційне підприємство «Обласний дитячий санаторій «Пролісок» Чернігівської обласної ради.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:25

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини