Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 березня, 14:45:45

Проведена друга кущова нарада щодо відпрацювання графіків аварійних відключень світла в районах області

25.12.2014   12:21

24 грудня голова обласної ради Микола Звєрєв на базі Ічнянського району провів другу на цьому тижні кущову нараду з питання забезпечення електроенергією об'єктів промисловості, сільського господарства та соціальної інфраструктури Чернігівської області.

У заході взяли участь заступник голови обласної ради Валентин Мельничук, керівники представницької та виконавчої гілок влади Ічнянського, Бахмацького, Борзнянського, Варвинського, Прилуцького, Срібнянського та Талалаївського районів, голова постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів Арсен Дідур, депутати обласної ради, обрані по відповідних мажоритарних округах, керівники районних електричних мереж.

Як вже зазначалося раніше, з самого початку виникнення аварійних відключень обласна рада, як вищий представницький орган влади в області, робить все можливе щоб ситуацію спрямувати в контрольоване русло.

Микола Звєрєв вказав на непрофесіоналізм чиновників у розв'язанні проблеми хаотичного відключення електроенергії. За його словами, хоча «Облененерго» є приватною компанією, однак воно не повинне стояти осторонь вирішення цього питання, адже «якщо в людей увірветься терпець, то може відбутися народна націоналізація».

Голова обласної ради, в черговий раз наголосив, що їх головне завдання зробити так, щоб ці графіки неухильно виконувалися. Саме тому, і проводяться виїзні наради щодо відпрацювання графіків аварійних відключень в районах області.

Під час наради представники районів доповіли про графіки відключень і про те, як мінімізують, у зв'язку з цим, незручності для споживачів. Майже всі райони кущової наради подали до газет графіки відключень, які погоджено із керівниками підприємств всіх рівнів.

Водночас присутні вимагали, щоб світло виключали в однаково визначений час. Адже Прилуки, приміром, мають багато промислових підприємств, які наповнюють бюджет, а їх вимикають найчастіше. Зокрема, керівник ПрАТ «Нива-плюс», депутат обласної ради Борис Щербина зауважив, що підприємство має дизель-генератор, але він не може цілком вирішити проблему відключень. Коли під час доїння корів вимикається світло, то перестають працювати доїльні апарати. Поки автоматика запустить генератор, процес доїння вже порушено, внаслідок чого підприємство постійно зазнає величезних збитків. А крутити генератор в очікуванні зникнення світла немає сенсу.

Підсумовуючи нараду, Микола Звєрєв зазначив, що обласна рада і надалі буде контролювати ситуації в енергозбереженні, оскільки відключення світла триватимуть до кінця зими. Він також закликав керівників районів посилити контроль за дотриманням графіків постачання електроенергії та поширити цю інформацію серед населення районів через засоби масової інформації.

Захід не було проанансовано.

Останні новини Чернігівщини

Завершився обласний педагогічний конкурс

Завершився обласний педагогічний конкурс "#ed-вимір методичної майстерності" 12:37

Відбувся заключний, ІІІ етап обласного педагогічного конкурсу «#ed-вимір методичної майстерності» у формі онлайн-представлення його учасниками колективних проєктів «Траєкторія нашої творчості».

Заробітна плата та її виплата в Чернігові на 1 січня. ДОВІДКА

Заробітна плата та її виплата в Чернігові на 1 січня. ДОВІДКА 12:16

У IV кварталі 2020 року на підприємствах, в організаціях та установах м.Чернігова (з кількістю найманих працівників 10 осіб і більше) були зайняті в середньому 69 тис. штатних працівників.

Ніжин: презентовано проєкт

Ніжин: презентовано проєкт "Greening of the Planet" 11:53

3 березня відбулася пресконференція, на якій було презентовано масштабний проєкт «Greening of the Planet».

Шукают шляхи вирішення проблемної ситуації довкола Обласного дитячого санаторію

Шукают шляхи вирішення проблемної ситуації довкола Обласного дитячого санаторію "Пролісок" 11:37

Перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш разом заступником голови ОДА Жанною Шерстюк із робочою поїздкою відвідали комунальне некомерційне підприємство «Обласний дитячий санаторій «Пролісок» Чернігівської обласної ради.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:25

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини