Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 жовтня, 22:13:55

Проведена друга кущова нарада щодо відпрацювання графіків аварійних відключень світла в районах області

25.12.2014   12:21

24 грудня голова обласної ради Микола Звєрєв на базі Ічнянського району провів другу на цьому тижні кущову нараду з питання забезпечення електроенергією об'єктів промисловості, сільського господарства та соціальної інфраструктури Чернігівської області.

У заході взяли участь заступник голови обласної ради Валентин Мельничук, керівники представницької та виконавчої гілок влади Ічнянського, Бахмацького, Борзнянського, Варвинського, Прилуцького, Срібнянського та Талалаївського районів, голова постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів Арсен Дідур, депутати обласної ради, обрані по відповідних мажоритарних округах, керівники районних електричних мереж.

Як вже зазначалося раніше, з самого початку виникнення аварійних відключень обласна рада, як вищий представницький орган влади в області, робить все можливе щоб ситуацію спрямувати в контрольоване русло.

Микола Звєрєв вказав на непрофесіоналізм чиновників у розв'язанні проблеми хаотичного відключення електроенергії. За його словами, хоча «Облененерго» є приватною компанією, однак воно не повинне стояти осторонь вирішення цього питання, адже «якщо в людей увірветься терпець, то може відбутися народна націоналізація».

Голова обласної ради, в черговий раз наголосив, що їх головне завдання зробити так, щоб ці графіки неухильно виконувалися. Саме тому, і проводяться виїзні наради щодо відпрацювання графіків аварійних відключень в районах області.

Під час наради представники районів доповіли про графіки відключень і про те, як мінімізують, у зв'язку з цим, незручності для споживачів. Майже всі райони кущової наради подали до газет графіки відключень, які погоджено із керівниками підприємств всіх рівнів.

Водночас присутні вимагали, щоб світло виключали в однаково визначений час. Адже Прилуки, приміром, мають багато промислових підприємств, які наповнюють бюджет, а їх вимикають найчастіше. Зокрема, керівник ПрАТ «Нива-плюс», депутат обласної ради Борис Щербина зауважив, що підприємство має дизель-генератор, але він не може цілком вирішити проблему відключень. Коли під час доїння корів вимикається світло, то перестають працювати доїльні апарати. Поки автоматика запустить генератор, процес доїння вже порушено, внаслідок чого підприємство постійно зазнає величезних збитків. А крутити генератор в очікуванні зникнення світла немає сенсу.

Підсумовуючи нараду, Микола Звєрєв зазначив, що обласна рада і надалі буде контролювати ситуації в енергозбереженні, оскільки відключення світла триватимуть до кінця зими. Він також закликав керівників районів посилити контроль за дотриманням графіків постачання електроенергії та поширити цю інформацію серед населення районів через засоби масової інформації.

Захід не було проанансовано.

Останні новини Чернігівщини

 За минулу добу в Чернігівській області виявлено 321 новий випадок COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 321 новий випадок COVID-19 20:17

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 27 жовтня в області зафіксовано 321 новий випадок COVID-19. Зокрема 198 — у Чернігівському районі (в тому числі 129 — у Чернігові), 95 — у Ніжинському, 16 — у Корюківському, 12 — у Прилуцькому. 126 захворілих госпіталізовані

  Випалювання сухої рослинності шкодить довкіллю і карається значними штрафами

Випалювання сухої рослинності шкодить довкіллю і карається значними штрафами 20:13

Нині триває осіннє прибирання полів, городів та присадибних ділянок. Часто ці роботи завершуються спалюванням сухої рослинності та пожнивних решток. Це, у свою чергу, може спричинити масштабні пожежі, скорочення біологічного різноманіття, а найстрашніше – людські жертви.

Визначено кандидатуру на посаду директора РЛП «Ялівщина»

Визначено кандидатуру на посаду директора РЛП «Ялівщина» 19:20

Засідання відповідної конкурсної комісії провів сьогодні, 27 жовтня, заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Дмитро Іванов.

 Червона зона: як працюватимуть садки та школи

Червона зона: як працюватимуть садки та школи 19:09

З 30 жовтня лише 55 із 426 шкіл Чернігівщини зможуть працювати очно. 100% працівників цих закладів мають «зелений» COVID-сертифікат та повне право працювати у «червоній» зоні, куди з цієї суботи переходить і наша область.

 60-річний ювілей відзначив Інститут сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН

60-річний ювілей відзначив Інститут сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН 19:02

З визначною датою привітали колектив установи Дмитро Іванов, заступник голови ОДА, Дмитро Блауш, заступник голови обласної ради, Юрій Лупенко, віцепрезидент Національної академії аграрних наук України та народний депутат України Валерій Зуб.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини