Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 вересня, 15:36:38

Громадська рада другої каденції відзвітувала

25.12.2014   12:20Агенцiя

Громадська рада при облдержадміністрації відзвітувала про свою двохрічну діяльність та провела «роботу над помилками». Обговорення відбулося 24 грудня у форматі «круглого столу». На ньому були присутні голови профільних комітетів Громадської ради, представники громадськості, структурних підрозділів ОДА та ЗМІ.

Постановою Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2014 року № 688 «Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996» було припинено повноваження Громадської ради при облдержадміністрації. На сьогодні працює ініціативна група з підготовки установчих зборів для формування складу Громадської ради третьої каденції.

Як повідомила голова Громадської ради Наталя Проскуріна, протягом 2013 року обговорювалося багато питань: проблеми доступу та вартості приєднання до електромереж; висока орендна плата за землю; затримка платежів у держказначействі; робота податкових органів; діяльність позашкільних навчальних закладів області; профілактика, діагностика та лікування вірусних гепатитів; проблема пасажирських перевезень, створення та діяльність КЗ «Регіональний ландшафтний парк „Ялівщина”».

Зокрема, у поточному році проведено експертизи виконання облдержадміністрацією «Обласної Програми запобігання і протидії корупції на 2013–2015р.р.»; обговорено стан матеріально-технічного та правового забезпечення 13-го та 41-го батальйонів територіальної оборони та інші проблемні питання.

У центрі уваги громадськості протягом останніх двох років, був процес створення РЛП «Ялівщина» та діяльність однойменного комунального закладу обласної ради.

Значний вклад зроблено і в створення проекту обласної програми регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами.

За два роки Громадською радою направлено близько 200-т листів у інстанції різного рівня.

— За цей час організовано 18 «круглих столів», проводилися експертизи та моніторинги. Також працювали робочі групи з вивчення та впровадження перспективних напрямів діяльності з питань охорони культурної спадщини в області та з визначення незалежної оцінки впливу на оточуюче середовище діяльності птахофабрики з вирощування качок на території Козелецького району,— зазначила голова Громадської ради.

Під час засідання було наголошено про недостатню співпрацю органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з громадськістю. Зокрема, спостерігалося порушення термінів надання документів, не врахування пропозицій Громадської ради, не відвідування засідань держслужбовцями. Члени Громадської ради зауважили і про необхідність удосконалення системи внутрішнього інформування. Вони нарікали, що їх не запрошують на засідання колегій, комісій та інших структоурно-дорадчих органів.

На засіданні «круглого столу» також було розглянуто актуальні питання співпраці облдержадміністрації з громадськістю та проекти документів, необхідних для результативної праці.

— Громадська рада другої каденції значно відрізняється від попереднього складу. Адже ми вже напрацювали певні методи роботи, які теж потребують вдосконалення. Сподіваюся, що нова Громадська рада матиме ще кращі результати. Громадськість і виконавча влада повинні налагодити співпрацю, — наголосила Наталія Проскуріна

Новий склад Громадської ради має бути обраний на установчих зборах інститутів громадянського суспільства орієнтовно 21 січня 2015 року.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 3 153 особи 15:11

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 28 вересня в області щеплено першою та другою дозою 327 290 людей.

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 13:12

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Атрошенко закликав бізнес взяти участь в озелененні міста 13:07

На розширеній нараді з керівниками структурних підрозділів та комунальних підприємств чернігівський міський голова Владислав Атрошенко публічно підтвердив свій намір зробити особистий внесок в озеленення Чернігова, закупивши за власний кошт і висадивши до двох десятків дерев.

Досвід мешканця Прилук: арештований будинок поклав кінець 130-тисячному боргу

Досвід мешканця Прилук: арештований будинок поклав кінець 130-тисячному боргу 13:03

Арешт нерухомості – один з примусових заходів, які застосовують державні виконавці до боржників по аліментах.

Вакцинація освітян Чернігівщини триває — 79% шкіл працюють очно

Вакцинація освітян Чернігівщини триває — 79% шкіл працюють очно 09:57

Станом на понеділок, 27 вересня, майже 14 тисяч освітян Чернігівської області — 44,5% — завершили вакцинацію від COVID-19. Ще 30,6% щеплені поки що лише першою дозою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини