Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 28 лютого, 01:49:13

Громадська рада другої каденції відзвітувала

25.12.2014   12:20Агенцiя

Громадська рада при облдержадміністрації відзвітувала про свою двохрічну діяльність та провела «роботу над помилками». Обговорення відбулося 24 грудня у форматі «круглого столу». На ньому були присутні голови профільних комітетів Громадської ради, представники громадськості, структурних підрозділів ОДА та ЗМІ.

Постановою Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2014 року № 688 «Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996» було припинено повноваження Громадської ради при облдержадміністрації. На сьогодні працює ініціативна група з підготовки установчих зборів для формування складу Громадської ради третьої каденції.

Як повідомила голова Громадської ради Наталя Проскуріна, протягом 2013 року обговорювалося багато питань: проблеми доступу та вартості приєднання до електромереж; висока орендна плата за землю; затримка платежів у держказначействі; робота податкових органів; діяльність позашкільних навчальних закладів області; профілактика, діагностика та лікування вірусних гепатитів; проблема пасажирських перевезень, створення та діяльність КЗ «Регіональний ландшафтний парк „Ялівщина”».

Зокрема, у поточному році проведено експертизи виконання облдержадміністрацією «Обласної Програми запобігання і протидії корупції на 2013–2015р.р.»; обговорено стан матеріально-технічного та правового забезпечення 13-го та 41-го батальйонів територіальної оборони та інші проблемні питання.

У центрі уваги громадськості протягом останніх двох років, був процес створення РЛП «Ялівщина» та діяльність однойменного комунального закладу обласної ради.

Значний вклад зроблено і в створення проекту обласної програми регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами.

За два роки Громадською радою направлено близько 200-т листів у інстанції різного рівня.

— За цей час організовано 18 «круглих столів», проводилися експертизи та моніторинги. Також працювали робочі групи з вивчення та впровадження перспективних напрямів діяльності з питань охорони культурної спадщини в області та з визначення незалежної оцінки впливу на оточуюче середовище діяльності птахофабрики з вирощування качок на території Козелецького району,— зазначила голова Громадської ради.

Під час засідання було наголошено про недостатню співпрацю органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з громадськістю. Зокрема, спостерігалося порушення термінів надання документів, не врахування пропозицій Громадської ради, не відвідування засідань держслужбовцями. Члени Громадської ради зауважили і про необхідність удосконалення системи внутрішнього інформування. Вони нарікали, що їх не запрошують на засідання колегій, комісій та інших структоурно-дорадчих органів.

На засіданні «круглого столу» також було розглянуто актуальні питання співпраці облдержадміністрації з громадськістю та проекти документів, необхідних для результативної праці.

— Громадська рада другої каденції значно відрізняється від попереднього складу. Адже ми вже напрацювали певні методи роботи, які теж потребують вдосконалення. Сподіваюся, що нова Громадська рада матиме ще кращі результати. Громадськість і виконавча влада повинні налагодити співпрацю, — наголосила Наталія Проскуріна

Новий склад Громадської ради має бути обраний на установчих зборах інститутів громадянського суспільства орієнтовно 21 січня 2015 року.

Останні новини Чернігівщини

Вшанували пам’ять полковника армії УНР

Вшанували пам’ять полковника армії УНР 18:17

23 лютого в м Ічня меморіальні заходи увічнення пам’яті борця за незалежність України у 20-му столітті Архипа Кмети розпочалися хвилиною мовчання на честь іншого Захисника України, старшого солдата 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців, уродженця с. Більмачівка Ічнянського району Чернігівської області Сергія ПЕТРАУСКАСА, який 22 лютого цього року загинув на фронті внаслідок обстрілу військами російських загарбників.

Виявлено 157 нових випадків Сovid-19

Виявлено 157 нових випадків Сovid-19 18:12

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА в області станом на 27 лютого зафіксовано 157 нових випадків інфікування COVID-19.

АМКУ став на захист конкуренції на ринку постачання природного газу в Чернігівській області

АМКУ став на захист конкуренції на ринку постачання природного газу в Чернігівській області 13:00

25 лютого Антимонопольним комітетом України надано Чернігівській обласній державній адміністрації обов’язкові для розгляду рекомендації щодо суб’єктів господарювання на ринку постачання природного газу.

Чернігівщина – у трійці регіонів-лідерів підсумкового рейтингу щодо дотримання місцевими органами виконавчої влади вимог та принципів державної регуляторної політики

Чернігівщина – у трійці регіонів-лідерів підсумкового рейтингу щодо дотримання місцевими органами виконавчої влади вимог та принципів державної регуляторної політики 12:30

За даними Аналітичного звіту за 2020 рік, які щорічно готує Державна регуляторна служба України, Чернігівщина посіла 3 місце в підсумковому рейтингу дотримання місцевими органами виконавчої влади вимог та принципів державної регуляторної політики.

Деклараційна кампанія - 2021: кому декларацію подавати не потрібно

Деклараційна кампанія - 2021: кому декларацію подавати не потрібно 11:52

Згідно з п. 179.4 ст. 179 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платники податку звільняються від обов’язку подання податкової декларації про майновий стан і доходи (далі – Декларація) в таких випадках:

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини