Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 березня, 15:29:00

Чернігів долучається до проекту "Синергія в дії" щодо просування реформ у рамках Угоди про асоціацію

25.12.2014   08:11

24 грудня у Чернігівській міській раді відбулось засідання Клубу реформ у рамках фінансованого Посольством Великої Британії проекту «Синергія в дії». Метою проекту є просування реформ у рамках Угоди про асоціацію (УА), зокрема, Угоди про глибоку та всеосяжну зону вільної торгівлі (ЗВТ), необхідних для її впровадження та інформування місцевих громад про переваги Угоди. Пілотними містами проекту, крім Чернігова, визначені Вінниця, Полтава, Чернівці, де вже пройшли подібні заходи.

Учасниками обговорення стали представники промислових підприємств міста, малого та середнього бізнесу, профспілкових організацій підприємців, Ліги ділових та професійних жінок, Чернігівської торгово-промислової палати та державних структур.

Вітаючи учасників заходу, перший заступник міського голови Микола Миргородський зауважив, що попри не дуже втішні для нашої країни прогнози 2015 року, все ж наступний рік має стати роком реформ і поступового просування до євроспільноти. Тож, представникам влади, бізнес-структур необхідно підготуватись до змін у зв'язку із запровадженням Зони вільної торгівлі.

Основні спікери: національний експерт з питань підготовки та імплементації УА та ЗВТ Вадим Трюхан та менеджер Програми ділових консультаційних послуг ЄБРР в Україні Павло Третяк проінформували присутніх про ефективне використання можливостей, які надає Угода про асоціацію для розвитку локального бізнесу (типового для конкретного регіону) та підвищення його конкурентоспроможності. Зокрема: скасування мита на експорт та імпорт, збільшення ринку для місцевих виробників та ін. Крім того, обговорювались питання, як перейти на міжнародні стандарти, сертифікувати продукцію, переорієнтуватися у нових конкурентних умовах, знайти партнерів за кордоном та нові доступні джерела фінансування.

На переконання експертів, проект має залучити до дискусійного майданчику всіх, хто готовий змінювати свою країну, починаючи зі свого регіону.

Останні новини Чернігівщини

Завершився обласний педагогічний конкурс

Завершився обласний педагогічний конкурс "#ed-вимір методичної майстерності" 12:37

Відбувся заключний, ІІІ етап обласного педагогічного конкурсу «#ed-вимір методичної майстерності» у формі онлайн-представлення його учасниками колективних проєктів «Траєкторія нашої творчості».

Заробітна плата та її виплата в Чернігові на 1 січня. ДОВІДКА

Заробітна плата та її виплата в Чернігові на 1 січня. ДОВІДКА 12:16

У IV кварталі 2020 року на підприємствах, в організаціях та установах м.Чернігова (з кількістю найманих працівників 10 осіб і більше) були зайняті в середньому 69 тис. штатних працівників.

Ніжин: презентовано проєкт

Ніжин: презентовано проєкт "Greening of the Planet" 11:53

3 березня відбулася пресконференція, на якій було презентовано масштабний проєкт «Greening of the Planet».

Шукают шляхи вирішення проблемної ситуації довкола Обласного дитячого санаторію

Шукают шляхи вирішення проблемної ситуації довкола Обласного дитячого санаторію "Пролісок" 11:37

Перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш разом заступником голови ОДА Жанною Шерстюк із робочою поїздкою відвідали комунальне некомерційне підприємство «Обласний дитячий санаторій «Пролісок» Чернігівської обласної ради.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:25

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини