Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 5 липня, 09:31:58

Чернігівська міська рада прийняла Програму реформування та розвитку житлово-комунального господарства м. Чернігова на 2012-2014 роки

01.02.2012   08:09

Основним питанням порядку денного 17-ї сесії Чернігівської міської ради 6 скликання було прийняття Програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства м. Чернігова на 2012-2014 роки.

Виконання Програми передбачає підвищення ефективності та надійності функціонування житлово-комунальних систем життєзабезпечення населення, поліпшення якості житлово-комунальних послуг, а також, створення конкурентного середовища і формування ринку житлово-комунальних послуг, удосконалення тарифної політики, забезпечення ефективної інвестиційної політики в галузі житлово-комунального господарства.

За інформацією управління ЖКГ міської ради комунальні підприємства міста забезпечують утримання житлового фонду, що нараховує 1734 житлових будинків, водопостачання та водовідведення 529 км водопровідних мереж, майже 310 км каналізаційних мереж, обслуговування та капремонт мереж зовнішнього освітлення міста загальною довжиною понад 577 км електроліній, утримання та ремонт вулиць довжиною понад 359 км, площею 3,5 млн. кв. м, експлуатацію та утримання 58 світлофорних об’єктів, понад 6 тис. дорожніх знаків, утримання 3-х парків, 4-х скверів, пляжу та 5 зон відпочинку, понад 2 тис. га зелених насаджень, 11 кладовищ, санітарну очистку м. Чернігова.

Начальник ЖКГ м. Чернігова Володимир Кривенко у своїй доповіді зазначив, що у структурі житлового фонду міста переважають 5-9-ти поверхові будинки загальною площею 6,1 млн. кв. метрів. Незначна частина житлового фонду збереглася з дореволюційних і довоєнних часів. Із загального об’єму житлового фонду приблизно 2,1 млн. кв. м побудовано за останні 20 років.

Енергозбереження у житлових будинках має стати за Програмою одним з перших пріоритетів на найближчу перспективу. Тож, здійснення заходів з підвищення енергоефективних характеристик будинків та ощадливого збереження енергоресурсів пом’якшить ситуацію з оплатою житлово-комунальних послуг.

При реалізації заходів Програм планується провести ремонт 366 покрівель, ремонт опалювальних систем, систем холодного і гарячого водопостачання у 72 будинках, утеплення фасадів 30 житлових будинків, ліквідація 7 аварійних будинків, заміну або модернізацію 331 ліфтів та встановлення приладів обліку споживання холодної, гарячої води та теплової енергії.

Після тривалого обговорення основних положень Програми депутати міської ради затвердили Програму реформування та розвитку житлово-комунального господарства м. Чернігова на 2012-2014 роки.

Міський голова Олександр Соколов підкреслив важливість прийняття Програми, адже, на його переконання, виконання завдань Програми сприятиме реалізації державної політики в сфері житлово-комунального господарства та створенню сприятливих умов для залучення позабюджетних коштів у розвиток об’єктів ЖКГ і подальшого його реформування із залученням іноземних інвестицій, кредитів та інших коштів у рамках діючого законодавства.

Депутати розглянули та схвалили також й інші питання, зокрема: “Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 28 грудня 2011 року “Про міський бюджет на 2012 рік”, “Про План роботи міської ради на 2012 рік” та земельні питання.

Останні новини Чернігівщини

у липні-серпні можна здобути професію манікюрника, перукаря, кравця, муляра, візажиста, бджоляра. Графік навчання від центру зайнятості 09:23

Бажаєте безкоштовно і в стислі терміни отримати затребувану на ринку праці професію чи підвищити кваліфікацію?

Ніжинські герої-комунальники ризикували життям заради чистого міста 09:15

Ще зовсім недавно місто здригалось від обстрілів окупантів, які нахабно вдерлись на нашу землю. Незважаючи на небезпеку та ризикуючи власним життям комунальники продовжували працювати.

Співробітника УДО на Чернігівщини судитимуть за зраду

Співробітника УДО на Чернігівщини судитимуть за зраду 09:08

За процесуального керівництва прокурорів Офісу Генерального прокурора закінчено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно співробітника охорони Служби Департаменту охорони об’єктів УДО України за фактами самовільного залишення місця служби та державної зради (ч. 5 ст. 407, ч. 2 ст. 111 КК України).

Пожежі у прикордонних селах через обстріли: ситуація на Чернігівщині за зведенням Генштабу

Пожежі у прикордонних селах через обстріли: ситуація на Чернігівщині за зведенням Генштабу 09:01

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 5 липня 2022 року.

У Чернігові розселяють людей, яким російські військові зруйнували чи пошкодили житло 08:40

Більше 2-х тисяч приватних будинків і 857 багатоповерхівок зазнали пошкоджень внаслідок військової агресії росії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини