Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 14 квітня, 19:08:18

Засідання ради Українського козацтва Чернігівської області

31.01.2012   20:50Агенцiя

31 січня під головуванням заступника голови облдержадміністрації Віктора Тканка пройшло засідання ради Українського козацтва Чернігівської області у якому взяли участь керівники козацьких громадських організацій області, керівники окремих структурних підрозділів облдержадміністрації.

На початку засідання Віктор Тканко поінформував присутніх, що головою облдержадміністрації підписано розпорядження “Про склад Ради Українського козацтва Чернігівської області” від 26 січня 2012 року №17.

Після чого були розглянуті питання, що винесені на обговорення.

Начальник управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації Андрій Подорван ознайомив присутніх з планом роботи ради Українського козацтва Чернігівської області на 2012 рік.

Щодо основних напрямків співпраці освітніх закладів області з козацькими громадськими організаціями членів ради поінформував начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Анатолій Заліський.

Він зазначив, що з метою виховання в учнівської молоді патріотизму, любові до України, поваги до народних традицій, національних цінностей українського народу та формування здорового способу життя управління системно співпрацює з представниками козацьких організацій Чернігівщини, а це зокрема, підготовка збірних команд області до дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”), підготовка і проведення обласного етапу Всеукраїнської військово-патріотичної гри “Зірниця”, проведення козацьких конкурсів, свят, різноманітних заході – “Козацькі забави”, “Розлийся, пісне козацька, на простори широкі” інше.

Також учасники засідання були ознайомленні з проектом положення спортивно-патріотичниї гри для учнів 4-5 класів “Козацькі ігри – дозвілля для всіх” Чернігівського козацького благодійного фонду підтримки національно-патріотичного виховання молоді “Сіверське джерело”.

За результатами засідання заступник голови облдержадміністрації Віктор Тканко дав відповідні доручення.
 

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб 12:46

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 14 квітня в області вакцинація від коронавірусу охопила 7411 осіб.

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" 12:00

12 березня за участі експертів проєкту ЄС "Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні" та представників міжнародної спільноти Slowfood в Чернігові відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" як інструмент розвитку сільських територій".

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами 11:30

13 квітня відбулося чергове засідання робочої групи щодо запобігання нелегальному обігу та незаконній торгівлі нафтопродуктами на території області.

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19 11:11

13 квітня відбувся онлайн-брифінг, на якому медичні експерти відповіли на найпоширеніші питання лікарів та громадян щодо вакцинальної кампанії.

Понад 49,7 мільйонів стягнутих гривень – показник результативності державних виконавців області

Понад 49,7 мільйонів стягнутих гривень – показник результативності державних виконавців області 10:47

У своїй діяльностідержавні виконавці забезпечують реальну дію правових норм, застосовуючи при цьому заходи примусу, санкціоновані державою.