Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 11 грудня, 23:25:03

Прокуратура області ініціює 3 перевірки суддів

19.12.2014   07:42Агенцiя

На виконання Закону України «Про відновлення довіри до судової влади в Україні», прокуратурою Чернігівської області до Тимчасової спеціальної комісії з перевірки суддів судів загальної юрисдикції направлено заяву про проведення перевірок стосовно трьох суддів, які минулої зими ухвалювали рішення про обмеження права громадян на мирні зібрання.

Заяву про проведення перевірок діяльності цих суддів направлено для з’ясування фактів, що можуть свідчити про порушення ними присяги, і виявлення підстав для притягнення їх до відповідальності.

Згідно вимог цього закону, суддя підлягає перевірці комісією у разі ухвалення ним одноосібно або в колегії суддів рішень, пов’язаних у т. ч. з обмеженням прав громадян на проведення зборів, мітингів, походів, демонстрацій в Україні у період з 21 листопада 2013 року.

Довідково:

Тимчасова спеціальна комісія з перевірки суддів судів загальної юрисдикції створена на підставі Закону України «Про відновлення довіри до судової влади в Україні» з 15 осіб, обраних пропорційно Пленумом Верховного Суду України, Урядовим уповноваженим з питань антикорупційної політики та Верховною Радою України. Комісія розпочала свою роботу з червня цього року.

Останні новини Чернігівщини

Учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни та члени їхніх сімей мають унікальну можливість реалізуватися в бізнесі 16:28

Кошти на його створення або розвиток можна отримати за програмою «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» урядовогопроєктуєРобота.

Чернігівські лікарні потребують донорської крові 3 та 4 груп з позитивним резус-фактором

Чернігівські лікарні потребують донорської крові 3 та 4 груп з позитивним резус-фактором 13:52

Станом на 11 грудня по всій Україні стабільною лишається потреба у донорах усіх груп крові. Про це повідомляє платформа ДонорUA у своєму дописі на Facebook.

Колишню керівницю "Чернігівгазу" Аллу Ярову взяли під варту із заставою у 110 мільйонів гривень 13:48

Колишній керівниці "Чернігівгазу" Аллі Яровій обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із заставою у 110 мільйонів гривень за підозрою у привласненні, розтраті та відмиванні майна.

Подвійний ювілей Миколи Борща 13:46

75-річний ювілей і 60-річчя творчої діяльності заслужений працівник культури України, головний хормейстер Капели бандуристів ім. О.Вересая Микола Борщ відзначив великою концертною програмою “Зорепадом летять роки”.

Допомогу при народженні дитини отримають ще 88 сімей

Допомогу при народженні дитини отримають ще 88 сімей 12:16

Одноразову матеріальну допомогу при народженні дитини отримають ще 88 мешканок, які зареєстровані і наразі перебувають у Чернігові. Загальна сума виплат — 715 тисяч гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини