Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 10 квітня, 17:11:08

Проблеми й турботи прийомної сім’ї з’ясовували в Чернігові

31.01.2012   13:12Агенцiя

24 січня заступник Чернігівського міського голови Анна Романова зустрілася з прийомними батьками та батьками-вихователями в Чернігівському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Зустріч мала на меті з’ясувати проблеми, що найчастіше постають перед прийомними батьками, батьками вихователями, вирішення яких потребує допомоги з боку органів виконавчої влади.

Прийомних батьків непокоїли питання щодо нарахування та виплати пенсій, зарахування трудового стажу батькам-вихователям, вирішення житлових проблем дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Учасники зустрічі також мали можливість надати власні пропозиції щодо поліпшення захисту дітей-сиріт, удосконалення існуючої нормативної бази з цих питань.

У обговоренні взяли участь директор міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, начальники та спеціалісти управлінь освіти і квартирного обліку міської ради, праці і соціального захисту населення Деснянської та Новозаводської районних у місті рад, відділу у справах сім’ї та молоді, служб у справах дітей районних у місті рад, управління пенсійного фонду України в м. Чернігові, міського центру зайнятості.

Представники виконавчої влади міста подякували присутнім за їх щоденну турботу і ласку, створення простору для зростання, розвитку своїх вихованців, прищеплення кожному з них соціальних та побутових навичок, необхідних у подальшому самостійному житті.


За інформацією міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 310 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 310 осіб 17:07

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 10 квітня в області вакцинація від коронавірусу охопила 6966 осіб.

Чернігівщина має незначний міграційний обмін з іншими країнами світу

Чернігівщина має незначний міграційний обмін з іншими країнами світу 12:22

У 2020 році в загальному обсязі переміщень частка міждержавних склала лише один відсоток. Прибуло в область 69 осіб, вибуло 104 особи.

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито браконьєра із Чернігова з 15 кг незаконно добутої риби

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито браконьєра із Чернігова з 15 кг незаконно добутої риби 12:14

Дев’ятого квітня, в період нерестової заборони, Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду разом з представниками Національної поліції області на р. Десна, поблизу хутора Єньків Іванівської громади Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 12:05

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Правові санкції не дозволили боржнику сховатися за кордоном від аліментів

Правові санкції не дозволили боржнику сховатися за кордоном від аліментів 11:47

Аліментний борг на Чернігівщині довелося сплачувати із-за кордону.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини