Зустріч голови облдержадміністрації з Головою правління Пенсійного фонду України
31 січня відбулася зустріч голови обласної державної адміністрації Володимира Хоменка з Головою правління Пенсійного фонду України Борисом Зайчуком, в ході якої обговорено питання наповнення Пенсійного фонду області, за підсумками роботи у 2011 році визначено основні завдання на 2012 рік щодо реалізації державної політики у сфері пенсійного забезпечення.
На зустрічі також були присутні заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Микола Стрілець, заступник голови обласної ради Валентин Мельничук та начальник Головного управління Пенсійного фонду України в області Петро Кулініч.
Також Голова правління Пенсійного фонду України Борис Зайчук взяв участь у розширеному засіданні колегії головного управління Пенсійного фонду України в області.
Останні новини Чернігівщини
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва 12:25
Сьогодні у Чернігові в Офісі податкових консультантів презентували нову послугу для захисників та захисниць України - податковий супровід ветеранського підприємництва.
Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії 10:04
В суботу, 2 травня, відбулася 47-ма сесія Чернігівської міської ради VIII скликання. Участь у пленарному засіданні взяли 28 депутатів і депутаток.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 10:01
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула неповнолітня.
4 травня: цей день в Україні і світі 09:59
День 1531 Російська агресія - Day 1531 Russian aggression