Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 грудня, 14:35:29

Сергій Журман: Давайте не забувати, що найскладніше зараз родинам військовослужбовців та тим, хто повернувся із зони проведення АТО

15.12.2014   15:29Агенцiя

Про це в.о. голови обласної державної адміністрації говорив сьогодні, 15 грудня під час оперативної наради з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації.

– На сьогодні психологічну допомогу надано 148 військовослужбовцям. Це, звичайно, добре, але ж тих, хто її потребує, набагато більше.

Місцеві управління соціального захисту населення, органи охорони здоров’я, освіти, громадські організації та психологи-волонтери мають чітко скоординувати свою роботу щодо врегулювати питання реабілітації як тих, хто раніше служив, так і тих, хто ще нині перебуває у зоні АТО. Не забувайте і про родини, які теж несуть психологічний тягар. Ми не маємо права чекати, допоки вони самі попросять про допомогу. Вчасно виявити тих, хто її потребує – ось наше основне завдання, - підкреслив Сергій Журман.

Сьогодні органи соціального захисту продовжують відвідувати родини мобілізованих до лав Збройних Сил України на надавати необхідну допомогу. Як і раніше, основні питання, які потребують вирішення – матеріальна допомога, ремонт приміщень, заготівля сіна, випас худоби, завезення дров, твердого палива та скрапленого газу.

– Не втрачати з поля зору тих, кому зараз найважче – учасників АТО і їхні родини – це чи не основне завдання влади на місцях та керівників структурних підрозділів облдержадміністрації, - зауважив Сергій Журман.

В ході оперативної наради також обговорені актуальні питання соціально-економічного розвитку області – зокрема, проходження опалювального сезону, питання щодо забезпечення в осінньо-зимовий період населення природним газом та електроенергією, раціонального використання бюджетних коштів тощо.
 

Останні новини Чернігівщини

Щоб робота приносила радість: у Прилуках освітяни та психологи об’єдналися проти трудоголізму

Щоб робота приносила радість: у Прилуках освітяни та психологи об’єдналися проти трудоголізму 13:17

6 грудня практичні психологи Прилуцького центру творчості дітей та юнацтва (ЦТДЮ) провели для професійної спільноти фахівців психологічної служби системи освіти тренінг з діагностичним практикумом, де також попрактикували методи арт-терапії, інформує Прилуцька міська рада.

 У службі зайнятості запроваджують нову модель надання послуг

У службі зайнятості запроваджують нову модель надання послуг 13:01

Задля покращання сервісного обслуговування шукачів роботи і роботодавців службу зайнятості модернізують.Наступного року в її діяльності очікується чимало змін. Про те, які новації буде впроваджено та як зміниться робота фахівців служби зайнятості, йшлося на дводенному семінарі-навчанні, що проходить 7-8 грудня в Чернігівському обласному центрі зайнятості.

Про стан проїзду на ранок 8 грудня та зняття обмежень на дорозі Н-27

Про стан проїзду на ранок 8 грудня та зняття обмежень на дорозі Н-27 12:55

Минулої доби 7 грудня по області з вечора спостерігались опади у вигляді мокрого снігу. Для розчистки та обробки покриття протиожеледними матеріалами з ночі до ранку 8 грудня було задіяно: - 60 механізмів; - 69 працівників дорожніх організацій.

Щодо орендної плати за землю при переході права власності на нерухоме майно, розташованого на орендованій попереднім власником такого майна земельній ділянці

Щодо орендної плати за землю при переході права власності на нерухоме майно, розташованого на орендованій попереднім власником такого майна земельній ділянці 12:50

Земельним кодексом України (далі – ЗКУ) та Законом України «Про оренду землі» (далі – Закон) визначено, що у разі набуття права власності на об’єкт нерухомого майна (жилий будинок (крім багатоквартирного), іншу будівлю або споруду), об’єкт незавершеного будівництва, розміщений на земельній ділянці, що перебуває в оренді у попереднього власника, до набувача одночасно переходить право оренди земельної ділянки, на якій розміщений такий об’єкт, в обсязі та на умовах, встановлених для попереднього власника такого об’єкта (част. 3 ст.120 ЗКУ, част.3 ст.7 Закону).

Робота, про яку мріяла…

Робота, про яку мріяла… 12:47

Знайомтеся, це – медична сестра сільської школи Вікторія Ніколенко. За фахом – фельдшерка, проживає в Чернігові й до своїх маленьких і старших пацієнтів приїздить у Киїнку з міста.