Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 грудня, 09:56:53

Сергій Журман: Робота по залученню коштів агробізнесу до розвитку інфраструктури села буде тривати і надалі

12.12.2014   12:29Агенцiя

Сьогодні в умовах фінансового дефіциту як ніколи актуальним стає питання якщо не повної, то максимальної соціальної відповідальності агробізнесу за розвиток тієї території, де він господарює, повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

Зокрема, важливим аспектом цієї справи є збільшення асигнувань власниками та користувачами земель сільськогосподарського призначення коштів на розвиток територіальних громад.

Торік в області було ініційовано процес прозорого залучення допомоги підприємств для соціально-економічної розбудови сільських територій шляхом винесення цього питання на обговорення громад та укладання відповідних соціальних угод.

В результаті проведеної роботи між орендарями земель сільськогосподарського призначення та сільськими радами укладено 629 соціальних угод. Близько половини орандарів працюють без укладання відповідних документів.

За 10 місяців сільгосппідприємствами надано 65 мільйонів гривень допомоги як за цими угодами, так і поза ними з урахуванням надання допомоги на АТО.

Яскраві приклади співпраці влади і бізнесу на селі – у Бахмацькому, Городнянському, Ічнянському, Прилуцькому, Семенівському, Талалаївському та Чернігівському районах.

Найбільш організована робота із залучення коштів агробізнесу у розвиток соціальної інфраструктури села ведеться у Прилуцькому районі, де укладено 111 угод та Коропському – 40 угод.

Найменше відповідних угод – у Носівському та Менському районах.

– У наступному році роботу по залученню коштів агробізнесу до розвитку інфраструктури сільських населених пунктів буде продовжено. Адже завдяки усвідомленню своєї соціальної відповідальності перед громадою суттєву підтримку одержали сільські заклади освіти, культури, медицини області, - наголошує в.о. голови обласної державної адміністрації Сергій Журман.

На його переконання, реальне поліпшення ситуації у кожній сільській чи селищній громаді можливе лише через злагоджену роботу органів виконавчої влади та місцевого самоврядування у напрямку стимулювання малого і середнього бізнесу, розвиток обслуговуючих кооперативів на селі, сільського зеленого туризму, народних промислів тощо.

Останні новини Чернігівщини

У листопаді платники Чернігівщини сплатили до бюджетів 1,4 мільярда гривень податків

У листопаді платники Чернігівщини сплатили до бюджетів 1,4 мільярда гривень податків 09:27

Протягом листопада 2021 року до бюджетів усіх рівнів платниками Чернігівщини сплачено майже 1,4 млрд грн податків та зборів.

Національний університет «Чернігівська політехніка» продовжує активну співпрацю з AB InBev Efes Україна

Національний університет «Чернігівська політехніка» продовжує активну співпрацю з AB InBev Efes Україна 09:22

Директор Чернігівської броварні AB InBev Efes Україна Євген Ворожко увійшов до складу оновленої наглядової ради Національного університету «Чернігівська політехніка».

Негода лишила електропостачання 47 населених пунктів Чернігівщини — відновлювальні роботи тривають

Негода лишила електропостачання 47 населених пунктів Чернігівщини — відновлювальні роботи тривають 09:19

Значне погіршення погодних умов — дощ з мокрим снігом та значні пориви вітру – у ніч з 8 на 9 грудня призвели до пошкодження повітряних ліній електропостачання (ЛЕП) практично по всій Чернігівщині.

Станом на 9 грудня в Україні зафіксовано 12376 нових випадків COVID-19

Станом на 9 грудня в Україні зафіксовано 12376 нових випадків COVID-19 09:12

12 376 нових випадків COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 9 грудня 2021 року. Зокрема, захворіли 1 078 дітей та 194 медпрацівники.

За філіжанкою кави з Оленою Дмитренко журналісти та громадськість говорили про рік роботи обласної ради та інші важливі теми

За філіжанкою кави з Оленою Дмитренко журналісти та громадськість говорили про рік роботи обласної ради та інші важливі теми 09:00

8 грудня голова Чернігівської обласної ради Олена Дмитренко провела зустріч у форматі "Кава з депутатом".