Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 28 листопада, 10:29:00

Відбулося засідання постійної комісії облради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів

10.12.2014   08:41

За повідомленням аналітичного відділу виконавчого апарату Чернігівської облради 8 грудня під головуванням Арсена Дідура відбулося позапланове засідання постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів.

В його роботі взяли участь: голова Прилуцької райдержадміністрації Іван Тютюнник, директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Олександр Савченко, начальник управління представництва, захисту інтересів громадян та держави в суді прокуратури області Лілія Федорченко та старший прокурор відділу захисту інтересів громадян та держави в суді по земельних питаннях Володимир Шмаровоз.

На засіданні розглянуто питання «Про забезпечення безперебійного постачання електроенергії народногосподарському комплексу Чернігівщини» та «Про вирішення питань врегулювання земельних відносин у Прилуцькому районі» та.

За результатами обговорення, постійна комісія запропонувала Департаменту агропромислового розвитку на черговому засіданні Колегії заслухати інформацію управління агропромислового розвитку Прилуцької районної державної адміністрації стосовно ефективності використання у районі земель для товарного сільськогосподарського виробництва.

Також депутати рекомендували місцевим державним адміністраціям враховувати позицію органів місцевого самоврядування щодо розпорядження землями державної власності та не витребуваними паями. Крім того, доручили прокуратурі області із залученням інспекції сільського господарства краю здійснити перевірки використання земельних ділянок, власники яких не реалізували своїх прав для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

За підсумками розгляду питання «Про забезпечення безперебійного постачання електроенергії народногосподарському комплексу Чернігівщини» постійна комісія прийняла рішення звернутися до голови Чернігівської обласної ради М.Звєрєва та в.о. голови Чернігівської обласної державної адміністрації С. Журмана щодо проведення 10 грудня наради по вивченню та пошуку шляхів врегулювання порушеного на засіданні питання. До участі у нараді рекомендовано залучити керівника публічного акціонерного товариства «Чернігівобленерго» Касіча Ю.П., представників прокуратури, Служби безпеки України, міліції та депутатів обласної ради.

Захід не анонсувався.

Останні новини Чернігівщини

10 легких та веселих фільмів, як ліки від осінньої хандри

10 легких та веселих фільмів, як ліки від осінньої хандри 09:28

Осінню хандру кожен долає по-своєму: пробіжками на природі, фотосесіями в листі, читанням гарних книг.

Смачні рецепти вихідного дня: банош з бринзою по-гуцульськи

Смачні рецепти вихідного дня: банош з бринзою по-гуцульськи 09:21

Бринза — це м'який розсольний сир. Ті, хто хоча б раз пробував бринзу, не можуть не погодитися, що це дуже смачно. Банош — каша, приготовлена з кукурудзяного борошна з додаванням вершків або сметани. Подається з бринзою, грибами, шкварками.

Гороскоп на тиждень з 29 листопада до 5 грудня 2021 року

Гороскоп на тиждень з 29 листопада до 5 грудня 2021 року 09:11

Тиждень починається з гармонійних аспектів Марса та Нептуна, Сонце у поєднанні з Меркурієм у Стрільці. Водночас не варто забувати, що все ще коридор затемнень, тому намагайтеся реально дивитися на речі та пропоновані перспективи.

Ханука 2021: історія свята та традиції

Ханука 2021: історія свята та традиції 08:55

Ханука – це іудейське свято світла, яке 2021 року почнуть відзначати ввечері 28 листопада. Святкування триватиме вісім днів, аж до вечора 6 грудня.

Станом на 28 листопада в Україні зафіксовано 14200 нових випадків COVID-19

Станом на 28 листопада в Україні зафіксовано 14200 нових випадків COVID-19 08:38

7 483 нові випадки COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 28 листопада 2021 року. Зокрема, захворіли 774 дитини та 105 медпрацівників.