Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 28 листопада, 11:13:33

Поїздка до штаб-квартири НАТО за перемогу у 100-денному "НАТО-квесті"

09.12.2014   13:25Агенцiя

9 грудня в Чернігівському національному технологічному університеті відбулася презентація мобільного додатку «НАТО-квест».

Цей додаток є принципово новим видом соціальної мережі і при цьому дозволяє брати участь в інтерактивній вікторині про Північно-Атлантичний Альянс, - про це повідомляє Центр зовнішньополітичних досліджень ОПАД.

«Вікторина буде тривати безстроково, перший етап розрахований на 100 днів. Переможці отримають призи, головний з яких – поїздка до штаб-квартири НАТО в Брюсселі та на військові бази інших європейських країн Альянсу. Для цього треба просто завантажити додаток з сайту natoquest.org, і виконувати умови вікторини – відповідати на запитання та запрошувати нових учасників. За кожне завдання людина отримує певну кількість балів, задача конкурсантів – виконати всі завдання і отримати звання «генерала НАТО», – розповідає президент Українсько-Словацького Центру Партнерства, автор розробки Михайло Колібабчук.

«Мобільний додаток має зацікавити в першу чергу молодь, спонукати дізнаватися більше про цілі та діяльність НАТО. Оскільки Президент, уряд та парламентська коаліція задекларували відновлення курсу на приєднання до Альянсу, в суспільстві з’являється нагальна потреба у проведенні якісної інформаційної кампанії, особливо, якщо в Україні буде проводитись референдум про вступ до НАТО.

Міністерство освіти і науки готове сприяти якісній інформаційній роботі серед студентства і молоді. Днями планується підписання Меморандуму про співпрацю між МОН і Центром інформації та документації НАТО в Україні. Даний проект, можливо, є найбільш цікавим і найбільш ефективним інструментом інформування українців про Північно-Атлантичний Альянс, тому ми тільки вітаємо подібні ініціатив і будемо їм сприяти», – заявив радник Міністра освіти і науки Сергій Пархоменко.

«Іншого вибору, окрім курсу на НАТО і ЄС немає. Ті наші студенти, що були в Європі, не змінять європейські цінності на російські лапті та балалайку. В Чернігівщині досі є частина населення, яка сприймає Росію краще, ніж ЄС і НАТО. Але, гадаю, правильна інформаційна робота дозволить стати чернігівчанам переконаними прихильниками євроатлантичної інтеграції», - повідомив проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародної діяльності Олег Новомлинець.

Додамо, що проект реалізовується за ініціативи ГО «Чорноморська бізнес-ліга», Українсько-Словацького Центру Партнерства та за сприяння Центру інформації та документації НАТО. Незабаром мобільний додаток буде презентований в інших університетах ряду обласних центрів України.

Останні новини Чернігівщини

10 легких та веселих фільмів, як ліки від осінньої хандри

10 легких та веселих фільмів, як ліки від осінньої хандри 09:28

Осінню хандру кожен долає по-своєму: пробіжками на природі, фотосесіями в листі, читанням гарних книг.

Смачні рецепти вихідного дня: банош з бринзою по-гуцульськи

Смачні рецепти вихідного дня: банош з бринзою по-гуцульськи 09:21

Бринза — це м'який розсольний сир. Ті, хто хоча б раз пробував бринзу, не можуть не погодитися, що це дуже смачно. Банош — каша, приготовлена з кукурудзяного борошна з додаванням вершків або сметани. Подається з бринзою, грибами, шкварками.

Гороскоп на тиждень з 29 листопада до 5 грудня 2021 року

Гороскоп на тиждень з 29 листопада до 5 грудня 2021 року 09:11

Тиждень починається з гармонійних аспектів Марса та Нептуна, Сонце у поєднанні з Меркурієм у Стрільці. Водночас не варто забувати, що все ще коридор затемнень, тому намагайтеся реально дивитися на речі та пропоновані перспективи.

Ханука 2021: історія свята та традиції

Ханука 2021: історія свята та традиції 08:55

Ханука – це іудейське свято світла, яке 2021 року почнуть відзначати ввечері 28 листопада. Святкування триватиме вісім днів, аж до вечора 6 грудня.

Станом на 28 листопада в Україні зафіксовано 14200 нових випадків COVID-19

Станом на 28 листопада в Україні зафіксовано 14200 нових випадків COVID-19 08:38

7 483 нові випадки COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 28 листопада 2021 року. Зокрема, захворіли 774 дитини та 105 медпрацівників.