Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 7 липня, 15:49:53

Громадських діячів Чернігівщини хтось "замовив"?

30.01.2012   17:09

Минулого року на інформаційних теренах Чернігівщини було створено сайт інформер.cn.ua. Сайт повністю анонімний, а тому його власники вважають, що можуть розміщувати будь-які матеріали, які не мають до термінів "інформація, новини" жодного відношення.

Цей ресурс вже писав проти представників Партії регіонів, БЮТу, більш дрібних політичних сил Чернігівщини, а зараз переключив свою увагу вже на представників громадськості?

Так вийшли матеріали під назвою "Чиї інтереси відстоює пан Чепурний?" та "Нема чого на дзеркало нарікати, коли пика крива". Обидві статті мають псевдоаналітичний характер та викликають більше запитань до анонімного автора звідки в нього стільки ненависті до цих людей.

Керівника "Просвіти" звинувачують в тому, що він "спочатку на сторінках своєї газети … вихваляється особистими прийомами у посла США Джона Теффта, який у такий спосіб, а скоріше за все і фінансово, підтримує "вільного журналіста". А, потім пан Чепурний - звинувачує чернігівських редакторів, які наважилися надрукувати інтерв'ю з Прем'єр-міністром Російської Федерації В.Путіним".

Керівник громадської організації "М'АРТ" Сергій Буров на думку авторів опуса "навмисно затягують процес перерахування коштів вітчизняним НГО, отримуючи відсотки від їх зберігання на банківських депозитах".

І таких звинувачень виливають ціле відро. Можна було б не звертати на це увагу, але як показує досвід, якщо не вирахувати і не зупинити таких "дослідників", то їх фантазії можуть стати ще більш брехливими та фантастичним.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліцейські виявили схрон зброї та боєприпасів у прикордонній громаді

На Чернігівщині поліцейські виявили схрон зброї та боєприпасів у прикордонній громаді 18:09

Поліцейські оперативники спільно з представниками військової контррозвідки із залученням кінологічної служби та вибухотехніків виявили у лісі схрон зброї, облаштований окупаційними військами рф.

В Прилуках офіційно зареєструвалися 2 тисячі 278 переселенців

В Прилуках офіційно зареєструвалися 2 тисячі 278 переселенців 18:05

На сьогодні в Прилуках офіційно зареєстровано 2 тисячі 278 внутрішньо переміщених осіб. В основному це жінки та діти, але є й невелика кількість чоловіків.

Графік перевірки будинкових тепломереж у Чернігові з 18 по 22 липня

Графік перевірки будинкових тепломереж у Чернігові з 18 по 22 липня 17:23

У Чернігові триває перевірка внутрішньобудинкових тепломереж. Чернігівська міська рада щотижня публікує відповідні графіки, аби містяни могли завчасно спланувати свої справи і у визначену дату бути вдома та спостерігати чи немає протікань.

На Чернігівщині вже відновили більшість мостів, зруйнованих під час війни

На Чернігівщині вже відновили більшість мостів, зруйнованих під час війни 17:16

У Чернігівській області вже відновили 19 із понад 25 зруйнованих під час війни мостів.

Апеляційний суд підтвердив незаконність дій дослідної установи та приватного товариства щодо укладення удаваного правочину

Апеляційний суд підтвердив незаконність дій дослідної установи та приватного товариства щодо укладення удаваного правочину 17:13

Північним апеляційним господарським судом 29.06.2022 відхилено апеляційну скаргу сільськогосподарського товариства та залишено без змін рішення Господарського суду Чернігівської області від 14.04.2021, яким задоволено позовні вимоги прокурора щодо визнання недійсними договорів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини