У Ніжині “свободівці” погиркалися з міліцією
У Ніжині Чернігівської області 29 січня під час урочистої ходи у пам’ять про Героїв Крут правоохоронці затримали кількох учасників акції.
Як повідомили УНІАН у прес-службі ВО “Свобода”, під час проходження колони поблизу центрального ринку виник конфлікт із бійцями спецпідрозділу “Беркут”.
“Міліціонери висмикнули з колони чотирьох юнаків, мотивуючи тим, що останні незаконно застосували піротехнічні засоби (фаєри). Затриманих заштовхали у міліцейський автобус. Лише після того, як учасники заходу зупинили ходу і повернулися на місце подій, міліціонери відпустили затриманих”, йдеться у повідомленні.
Хода закінчилася мітингом та освяченням місця під майбутній пам’ятник Героям Крут.
Разом з тим, у Секторі громадських зв’язків УМВС у Чернігівській області повідомили, що напередодні заходу було досягнуто домовленості, що учасники акції не будуть порушувати громадський порядок. Проте під час руху колони у Ніжині на адресу міліції лунали вигуки образливого характеру.
Також невідомі запалювали невизначені предмети, внаслідок горіння яких виділялися велика кількість диму та їдкий сморід. Співробітники міліції вилучили в учасників ходи ці предмети і провели з їхніми власниками та лідерами профілактичну бесіду. Інші учасники ходи продовжували скандувати образи на адресу міліції та активно намагалися завадити проведенню профілактичної роботи, яка, пропри перешкоди, все ж була проведена. Після цього громадяни вільно повернулися до колони та продовжили Рух, йдеться у повідомленні.
Спецзасоби та заходи фізичного впливу до учасників акції не застосовувалися. У подальшому порушень громадського порядку не було, зауважили у міліції.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.
СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37
Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України
На Чернігівщині через російські атаки постраждали мати з дитиною: поліція документує наслідки 10:33
Упродовж доби росіяни продовжували обстрілювати Чернігівську область. Внаслідок атак постраждали двоє мешканців Городнянської громади Чернігівського району, 45-річна жінка та її 13-річна донька
Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі 10:12
Гуманітарна місія «Проліска» продовжує працювати над тим, щоб мешканці віддалених та постраждалих територій мали доступ до допомоги, послуг і можливості жити гідно навіть у складних умовах.
Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30
За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.