Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 17 квітня, 20:41:52

Офіційна заява ГФ "Самооборона Чернігівщини" про дві Самооборони. ДОКУМЕНТ

06.12.2014   08:23Агенцiя

«Самооборона» в Чернігові була створена після буремних подій Майдану на основі активних учасників «Революції Гідності».

Громадське формування з охорони громадського порядку та державного кордону «Самооборона Чернігівщини» було зареєстроване 30.05.2014 року рішенням виконавчого комітету Чернігівської ради. Діяльність формування здійснюється на основі ЗУ «Про участь громадян в охороні громадського порядку та державного кордону», Конституції України, інших законів України, актів Президента України і Кабінету Міністрів України, рішень місцевих державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування з питань охорони громадського порядку і державного кордону, боротьби із злочинністю та адміністративними правопорушеннями. Діє на основі статуту Громадського формування з охорони громадського порядку та державного кордону «Самооборона Чернігівщини». ГФ є самостійною одиницею та не підпорядковано жодній політичній силі, жодному можновладцю, чиновнику чи будь-якому об’єднанню.

Головним керуючим органом є загальні збори. Члени ГФ можуть бути членами різних партій, релігійних вподобань і т.п. Умови і порядок прийняття громадян до складу ГФ « Самооборона Чернігівщини» і вибуття з нього регламентується на основі 6 статті статуту.

За 10 місяців існування ГФ «Самооборона Чернігівщини», до наших лав долучились багато патріотів, не байдужих та соціально-активних жителів міста. Велика кількість членів «Самооборони» записались та воюють в різних військових підрозділах, захищаючи Україну в зоні АТО.

Було сформовано волонтерський центр, проведено та проводиться багато патріотичних акцій, ярмарок, благодійних концертів за для збору допомоги військовослужбовців та їх сімей.

Час іде і завдання ГФ «Самооборона Чернігівщини» розширюється і шляхи допомоги країні та її громадянам форматуються. Створено Громадську приймальню, де мешканці міста можуть звернутися за різною допомогою, в тому числі і правовою. «Самооборона Чернігівщини» являється локальною організацією, яка співпрацює з іншими активістами, формуваннями та всеукраїнськими організаціями.
Нещодавно в Чернігові про себе заявила нова організація – «Самооборона Майдану», яка є філією громадської організації, що підпорядковується наказам та рішенням штабу, який знаходиться в м. Києві.

Громадське формування «Самооборона Чернігівщини» і Громадська організація «Самооборона Майдану» керуються різними Законами України та мають різні логотипи.

Саме тому хочемо донести до жителів міста та області інформацію, що від тепер на Чернігівщині буде діяти дві САМООБОРОНИ.

ГФ «Самооборона Чернігівщини» співпрацює з багатьма організаціями, але не несе відповідальність за їх рішення і дії.

Останні новини Чернігівщини

Минай (Ужгород) – Десна (Чернігів) 3:1

Минай (Ужгород) – Десна (Чернігів) 3:1 16:05

Голи: Нурієв, 23 (з пенальті), 39, Пиняшко, 50 – Імереков, 56.

Виявлено 594 нових випадків COVID-19

Виявлено 594 нових випадків COVID-19 15:57

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 17 квітня в області зафіксовано 594 нових випадків COVID-19.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 303 особи

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 303 особи 15:56

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 17 квітня в області щеплено першою дозою 8144 осіб.

Біля Охіньок на Н-07 укріплюють укоси та роблять ровики поширення

Біля Охіньок на Н-07 укріплюють укоси та роблять ровики поширення 12:23

Проводиться підготовка до капітального ремонту ділянки дороги від Мільків до Охіньок. Згодом тут проводитимуть регенерацію основи та укладатимуть нове асфальтобетонне покриття. Протяжність ремонтованої ділянки - 6 км.

За тиждень виявлено 45 порушень правил рибальства зі збитками понад 21 тис. грн, - Чернігівський рибоохоронний патруль

За тиждень виявлено 45 порушень правил рибальства зі збитками понад 21 тис. грн, - Чернігівський рибоохоронний патруль 12:17

За тиждень з 8 по 15 квітня державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля зафіксовано 45 порушень Правил рибальства. Зокрема, викрито 18 грубих порушень за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову), в тому числі два з ознаками кримінального правопорушення. Також складено 16 протоколів за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення Правил рибальства).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини