Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 17 квітня, 21:33:40

Заробітна плата працівникам бюджетних установ області до нового року буде виплачена

06.12.2014   08:03Агенцiя

У поточному році, за інформацією Департаменту фінансів Чернігівської ОДА, як і в інші роки, в області існувала нестача коштів на заробітну плату працівникам бюджетних установ у сумі більше 400,0 млн гривень.

Зазначене пояснюється тим, що область друга за територією, остання – за чисельністю населення та має розгалужену мережу бюджетних установ, а методика бюджетного планування Міністерством фінансів України не повністю враховує ці особливості.

Обласна державна адміністрація восени поточного року зосередила зусилля на вирішенні цієї проблеми: були підготовлені та направлені 50 звернень до вищих керівних органів країни та народних депутатів України, проведені детальні розрахунки потреби в коштах, здійснені заходи по економії та раціональному використанню коштів, залученню додаткових джерел надходжень тощо.

Завдяки спільним діям органів виконавчої влади і органів місцевого самоврядування Урядом прийняте розпорядження Кабінету Міністрів України „Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству фінансів на 2014 рік, для спрямування місцевим бюджетам на оплату праці”.

Зазначеним розпорядженням на підставі пропозицій облдержадміністрації за рахунок економії коштів субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню та інших, виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, а також зменшення державних капітальних вкладень було збільшено видатки місцевим бюджетам на оплату праці працівників бюджетної сфери на загальну суму більше 2,5 млрд грн, зокрема для Чернігівської області – 237,4 млн грн, Івано-Франківської – 213,2 млн грн, Луганської – 150,5 млн грн, Харківської – 134,7 млн грн. Це дозволяє не допустити станом на 01.01.2015 року простроченої заборгованості із заробітної плати в бюджетних установах.

Для вирішення цього питання згідно з діючим законодавством було отримано погодження Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, який складався з 38-ми народних депутатів (троє депутатів від Чернігівської області), більшість з яких підтримали це важливе для країни рішення.

Таким чином, інформація про те, що виключно окремі народні депутати особисто вирішили питання виділення області додаткових коштів на зарплату не відповідає дійсності.

Останні новини Чернігівщини

Минай (Ужгород) – Десна (Чернігів) 3:1

Минай (Ужгород) – Десна (Чернігів) 3:1 16:05

Голи: Нурієв, 23 (з пенальті), 39, Пиняшко, 50 – Імереков, 56.

Виявлено 594 нових випадків COVID-19

Виявлено 594 нових випадків COVID-19 15:57

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 17 квітня в області зафіксовано 594 нових випадків COVID-19.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 303 особи

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 303 особи 15:56

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 17 квітня в області щеплено першою дозою 8144 осіб.

Біля Охіньок на Н-07 укріплюють укоси та роблять ровики поширення

Біля Охіньок на Н-07 укріплюють укоси та роблять ровики поширення 12:23

Проводиться підготовка до капітального ремонту ділянки дороги від Мільків до Охіньок. Згодом тут проводитимуть регенерацію основи та укладатимуть нове асфальтобетонне покриття. Протяжність ремонтованої ділянки - 6 км.

За тиждень виявлено 45 порушень правил рибальства зі збитками понад 21 тис. грн, - Чернігівський рибоохоронний патруль

За тиждень виявлено 45 порушень правил рибальства зі збитками понад 21 тис. грн, - Чернігівський рибоохоронний патруль 12:17

За тиждень з 8 по 15 квітня державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля зафіксовано 45 порушень Правил рибальства. Зокрема, викрито 18 грубих порушень за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову), в тому числі два з ознаками кримінального правопорушення. Також складено 16 протоколів за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення Правил рибальства).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини