Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 16 квітня, 11:35:17

Сергій Журман: Ми вживаємо усі можливі заходи для мінімізації наслідків відключень електроенергії

04.12.2014   08:23

3 грудня в.о. голови обласної державної адміністрації Сергій Журман зустрівся з представниками громадськості, які прийшли в ОДА висловити обурення з приводу відключень світла у місті.

Як пояснив Сергій Журман, в умовах дисбалансу між споживанням і виробництвом електроенергії по країні, в області введені перші 5 черг графіка аварійних відключень. Наразі диспетчерською службою ДП НЕК «Укренерго» до ПАТ «Чернігівобленерго» доводяться подальші обмеження потужності та обсяги відключень електроенергії, що суттєво впливає на системи життєзабезпечення регіону.

На даний час вживаються всі можливі заходи щодо подальшого обмеження споживання електричної енергії та забезпеченню стабільної роботи енергогенеруючих підприємств, які знаходяться на території області. Крім того, КЕП «Чернігівска ТЕЦ» ТОВ фірми «ТехНова» продовжує забезпечувати генерацію електричної енергії до Об’єднаної енергосистеми України на рівні 170 МВт.

За словами Сергія Журмана, обласна влада тримає це першочергове питання на постійному контролі та вживає всі можливі заходи для того, аби мінімізувати наслідки відключень електроенергії.

В.о. голови облдержадміністрації повідомив присутнім, що вчора, 2 грудня, за його підписом був направлений лист на Адміністрацію Президента України, Кабінет Міністрів та Міністерство енергетики та вугільної промисловості. У ньому йдеться про те, що Чернігівська обласна державна адміністрація з порозумінням ставиться до кризової ситуації на ринку енергопостачання. Однак, з урахуванням прогнозів щодо подальшого зниження температури повітря, це загрожує забезпеченню надійної роботи системи централізованого теплопостачання у містах обласного підпорядкування – Чернігові, Ніжині та Прилуках та ще у 14 населених пунктах області, де, зокрема, не виключений прорив теплоцентралей.

Враховуючи це та з метою недопущення аварійних ситуацій на системах життєзабезпечення, облдержадміністрація просить не доводити обмеження споживання електричної енергії в населених пунктах області нижче 5 черги графіку.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито браконьєра, який під час нересту незаконно добув 19 кг риби

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито браконьєра, який під час нересту незаконно добув 19 кг риби 11:28

16 квітня Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду разом з представниками Національної поліції області на озері поблизу с. Смолин Гончарівської громади Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

На Чернігівщині СБУ проводить комплекс перевірочних антитерористичних заходів

На Чернігівщині СБУ проводить комплекс перевірочних антитерористичних заходів 11:05

Управлінням Служби безпеки України в Чернігівській області проводиться комплекс перевірочних антитерористичних заходів на об’єктах можливих терористичних посягань, у тому числі у прикордонних районах області.

Зустріч про можливості підтримки підприємництва в громадах

Зустріч про можливості підтримки підприємництва в громадах 11:01

15 квітня відбулася традиційна інформаційна онлайн-зустріч регіональної проєктної МЕРежі, організована Агенцією регіонального розвитку.

Шоста сесія Чернігівської районної ради восьмого скликання

Шоста сесія Чернігівської районної ради восьмого скликання 10:11

5 квітня голова Чернігівської районної ради Микола Силенко провів шосту сесії Чернігівської районної ради восьмого демократичного скликання.

Прилуки: ухвалені рішення спрямовані на захист прав та інтересів дітей

Прилуки: ухвалені рішення спрямовані на захист прав та інтересів дітей 09:50

З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей, 15 квітня, відбулось засідання постійної комісії з питань захисту прав дитини.