Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 липня, 07:01:30

Сергій Журман: Ми вживаємо усі можливі заходи для мінімізації наслідків відключень електроенергії

04.12.2014   08:23

3 грудня в.о. голови обласної державної адміністрації Сергій Журман зустрівся з представниками громадськості, які прийшли в ОДА висловити обурення з приводу відключень світла у місті.

Як пояснив Сергій Журман, в умовах дисбалансу між споживанням і виробництвом електроенергії по країні, в області введені перші 5 черг графіка аварійних відключень. Наразі диспетчерською службою ДП НЕК «Укренерго» до ПАТ «Чернігівобленерго» доводяться подальші обмеження потужності та обсяги відключень електроенергії, що суттєво впливає на системи життєзабезпечення регіону.

На даний час вживаються всі можливі заходи щодо подальшого обмеження споживання електричної енергії та забезпеченню стабільної роботи енергогенеруючих підприємств, які знаходяться на території області. Крім того, КЕП «Чернігівска ТЕЦ» ТОВ фірми «ТехНова» продовжує забезпечувати генерацію електричної енергії до Об’єднаної енергосистеми України на рівні 170 МВт.

За словами Сергія Журмана, обласна влада тримає це першочергове питання на постійному контролі та вживає всі можливі заходи для того, аби мінімізувати наслідки відключень електроенергії.

В.о. голови облдержадміністрації повідомив присутнім, що вчора, 2 грудня, за його підписом був направлений лист на Адміністрацію Президента України, Кабінет Міністрів та Міністерство енергетики та вугільної промисловості. У ньому йдеться про те, що Чернігівська обласна державна адміністрація з порозумінням ставиться до кризової ситуації на ринку енергопостачання. Однак, з урахуванням прогнозів щодо подальшого зниження температури повітря, це загрожує забезпеченню надійної роботи системи централізованого теплопостачання у містах обласного підпорядкування – Чернігові, Ніжині та Прилуках та ще у 14 населених пунктах області, де, зокрема, не виключений прорив теплоцентралей.

Враховуючи це та з метою недопущення аварійних ситуацій на системах життєзабезпечення, облдержадміністрація просить не доводити обмеження споживання електричної енергії в населених пунктах області нижче 5 черги графіку.

Останні новини Чернігівщини

Гроші самі не приходять!

Гроші самі не приходять! 14:37

Їх потрібно заробити, або створити умови для бізнесу, якій отримавши прибуток, сплатить більше податків.

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року 13:02

За перше півріччя 2020 року Чернігівським окружним адміністративним судом розглянуто майже дві з половиною тисячі справ та матеріалів.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію 12:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11.00 четверга, 9 липня, в Чернігівській області зафіксовано +6 випадків захворювання на коронавірусну хворобу.

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання 12:15

Протягом першого півріччя поточного року в області статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування отримали 112 осіб.

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину 12:07

На початку липня у Городні завершили будівництво артезіанської свердловини. Її глибина – 508 метрів. Це резервна свердловина, що дозволить забезпечити стабільне водопостачання якісної питної води жителям міста, пишуть на сайті громади.