Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 16 квітня, 12:07:50

Чернігівський міський голова вимагає солідарної відповідальності

04.12.2014   07:24

Термінову телеграму з приводу аварійних відключень електроенергії, адресовану Прем’єр-Міністру України Арсенію Яценюку, озвучив сьогодні на прес-конференції Чернігівський міський голова Олександр Соколов.

Ситуацію, що склалася в обласному центрі, він вважає загрозливою для енергетичної безпеки трьохсоттисячного міста.

«Ми щоденно проводимо наради і шукаємо шляхи виходу з цієї кризової ситуації. Все, що залежало від нас, ми повною мірою виконали в ході підготовки до зими. Чому Чернігів повинен страждати від того, що хтось десь у державі не виконав своїх завдань?», - таку жорстку позицію озвучив О. Соколов.

Власними проблемами поділилися й керівники стратегічних підприємств міста. Так, голова правління ПАТ «Чернігівгаз» Алла Ярова зауважила, що нормальне газопостачання теж суттєво залежить від електрики. Не працює система технічного контролю. Іде зрив роботи абонентських служб.

Директор КП «Чернігівводоканал» Олександр Шкінь повідомив, що питання постачання води на сьогодні відносно відпрацьоване, однак відключення знижують якість питної води в мережах. А от із водовідведенням значно складніше. Тут доводиться застосовувати генератори.

Голова правління ПАТ «Облтеплокомуненерго» Віктор Геращенко теж нарікає на надзвичайно важкий режим роботи для котлів, мереж, усього обладнання. «Працюємо завдяки високому професіоналізму людей», - пояснює він поки що безаварійну роботу теплопостачання.

Таку ж проблему озвучив і генеральний директор ТОВ «Фірма «ТехНова» Олександр Корчинський. При тому, що ТЕЦ працює на власному енергоресурсі, робота 62-х теплопунктів залежить від загального електропостачання. «Ми своєчасно виконали весь комплекс підготовчих робіт до опалювального сезону, дотримуємося графіків», - обурюється керівник.

Пояснити ситуацію намагався технічний директор ПАТ «Чернігівобленерго» Володимир Рубанка. За його словами, команда про аварійне відключення надходить від НЕК «Укренерго». Вона має бути виконана протягом 10 хвилин. Диспетчер просто не в змозі завчасно попередити споживачів про відключення.

«Орієнтовний графік відключень із зазначенням вулиць розміщений на сайті ПАТ «Чернігівобленерго», - зауважив В. Рубанка. Він висловив сподівання, що після відновлення роботи Запорізької АЕС орієнтовно з 6 грудня електропостачання буде нормалізоване.

Чернігівський міський голова обурений, що при енергодефіциті в державі на рівні 10% на Чернігівщині мусять економити до 30%. Він переконаний, що кожен має відповідати за свою сферу роботи. «Якщо складно всім, то всі мають бути в рівних умовах. Держава має працювати за єдиними правилами», - заявив О. Соколов.

Він підкреслив, що буде піднімати це питання на загальнодержавному рівні до його остаточного справедливого вирішення.

Останні новини Чернігівщини

Обговорили нововведення у відборі інвестиційних програм і проєктів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР

Обговорили нововведення у відборі інвестиційних програм і проєктів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР 11:45

15 квітня, відбулося засідання регіональної конкурсної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися коштом ДФРР на 2022 рік.

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито браконьєра, який під час нересту незаконно добув 19 кг риби

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито браконьєра, який під час нересту незаконно добув 19 кг риби 11:28

16 квітня Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду разом з представниками Національної поліції області на озері поблизу с. Смолин Гончарівської громади Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

На Чернігівщині СБУ проводить комплекс перевірочних антитерористичних заходів

На Чернігівщині СБУ проводить комплекс перевірочних антитерористичних заходів 11:05

Управлінням Служби безпеки України в Чернігівській області проводиться комплекс перевірочних антитерористичних заходів на об’єктах можливих терористичних посягань, у тому числі у прикордонних районах області.

Зустріч про можливості підтримки підприємництва в громадах

Зустріч про можливості підтримки підприємництва в громадах 11:01

15 квітня відбулася традиційна інформаційна онлайн-зустріч регіональної проєктної МЕРежі, організована Агенцією регіонального розвитку.

Шоста сесія Чернігівської районної ради восьмого скликання

Шоста сесія Чернігівської районної ради восьмого скликання 10:11

5 квітня голова Чернігівської районної ради Микола Силенко провів шосту сесії Чернігівської районної ради восьмого демократичного скликання.