Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 23 вересня, 05:55:13

Відбулося перше засідання робочої групи з підготовки пропозицій щодо облаштування реабілітаційного центру для учасників АТО

04.12.2014   07:22

3 грудня голова обласної ради Микола Звєрєв підписав розпорядження «Про створення робочої групи з підготовки пропозицій щодо облаштування реабілітаційного центру для учасників АТО та членів їх сімей». І вже сьогодні відбулося перше засідання групи, яке провів її керівник, заступник голови обласної ради Валентин Мельничук.

В ході засідання були окреслені наболілі проблеми, пов'язані з реабілітацією військовослужбовців-учасників антитерористичної операції, членів їх сімей, з наданням психологічної підтримки громадянам, які вимушено залишили свої помешкання у зв'язку із веденням бойових дій на Сході України, а також проаналізовані та розглянуті оптимальні шляхи їх вирішення.

Підсумовуючи результати засідання, Валентин Мельничук подякував членам робочої групи, в числі яких - депутати обласної ради, керівники лікувальних закладів області, громадських організацій, військові, фінансисти, психологи волонтери - за активну участь в обговоренні, а також пообіцяв представникам центру медико-соціальної та фізичної реабілітації інвалідів з порушенням фізичного розвитку «Інтеграція» відвідати вже найближчим часом цей заклад, що нині потребує ремонту і дооснащення, аби оцінити існуючий стан справ та можливі перспективи стосовно вирішення порушених сьогодні питань.

Як було наголошено, наступне засідання робочої групи планується провести вже через тиждень.

Останні новини Чернігівщини

У Молодіжному театрі відгреміла прем’єра

У Молодіжному театрі відгреміла прем’єра 15:55

18-го вересня відбулася прем’єра – нова історія–вистава за п’єсою Катерини Пенькової «Назви не пам’ятаю».

Виявлено 78 нових випадків COVID-19

Виявлено 78 нових випадків COVID-19 15:31

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 22 вересня в області зафіксовано 78 нових випадків COVID-19.

Претенденти на посаду генерального директора ряду чернігівських міських лікарень вже завтра можуть подавати документи

Претенденти на посаду генерального директора ряду чернігівських міських лікарень вже завтра можуть подавати документи 15:12

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 22 вересня, прийняв рішення про утворення конкурсних комісій для проведення відбору кандидатів на зайняття посади генерального директора Пологового будинку, Дитячої стоматологічної поліклініки, Дитячої поліклініки № 2, Чернігівської міської лікарні № 2, Чернігівської міської лікарні № 4. Також затвердили їх персональний склад, враховуючи одну правку – замість начальника управління охорони здоров’я міської ради до комісій включили заступника начальника цього управління.

Чернігівщина приймає естафету

Чернігівщина приймає естафету "Європейського пробігу заради миру" 15:08

Цього тижня, 22–26 вересня, територією Чернігівської області пройде маршрут Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Європейський пробіг заради миру».

Консультували розробників регуляторних актів щодо підготовки

Консультували розробників регуляторних актів щодо підготовки 14:51

На початку тижня завідувач Сектору Державної регуляторної служби у Чернігівській області Сергій Проценко в режимі онлайн провів консультацію для фахівців Департаменту енергоефективності, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства Чернігівської облдержадміністрації щодо підготовки аналізу регуляторного впливу та тесту малого підприємництва (М-тесту) до проекту розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації «Про встановлення розміру плати за участь у конкурсі з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування».