Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 1 березня, 08:55:25

Відбулося перше засідання робочої групи з підготовки пропозицій щодо облаштування реабілітаційного центру для учасників АТО

04.12.2014   07:22

3 грудня голова обласної ради Микола Звєрєв підписав розпорядження «Про створення робочої групи з підготовки пропозицій щодо облаштування реабілітаційного центру для учасників АТО та членів їх сімей». І вже сьогодні відбулося перше засідання групи, яке провів її керівник, заступник голови обласної ради Валентин Мельничук.

В ході засідання були окреслені наболілі проблеми, пов'язані з реабілітацією військовослужбовців-учасників антитерористичної операції, членів їх сімей, з наданням психологічної підтримки громадянам, які вимушено залишили свої помешкання у зв'язку із веденням бойових дій на Сході України, а також проаналізовані та розглянуті оптимальні шляхи їх вирішення.

Підсумовуючи результати засідання, Валентин Мельничук подякував членам робочої групи, в числі яких - депутати обласної ради, керівники лікувальних закладів області, громадських організацій, військові, фінансисти, психологи волонтери - за активну участь в обговоренні, а також пообіцяв представникам центру медико-соціальної та фізичної реабілітації інвалідів з порушенням фізичного розвитку «Інтеграція» відвідати вже найближчим часом цей заклад, що нині потребує ремонту і дооснащення, аби оцінити існуючий стан справ та можливі перспективи стосовно вирішення порушених сьогодні питань.

Як було наголошено, наступне засідання робочої групи планується провести вже через тиждень.

Останні новини Чернігівщини

Архієрейське богослужіння в Михайлівському храмі м. Бобровиця

Архієрейське богослужіння в Михайлівському храмі м. Бобровиця 08:34

28 лютого у Неділю про блудного сина, у храмі Архістратига Божого Михаїла м. Бобровиця було звершено Божественну літургію.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:26

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 28 лютого по 8:00 1 березня 2021 року.

Тарифи на комунальні послуги  з 1 березня

Тарифи на комунальні послуги з 1 березня 07:51

Ціна на електроенергію в березні буде такою ж, як у лютому. До кінця місяця для населення зафіксовано єдиний тариф 1,68 грн/кВт.