Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 лютого, 13:32:13

Маємо використовувати найкращий міжнародний досвід для побудови нової України – Президент

03.12.2014   10:36Агенцiя

Президент відзначає важливість залучення найкращих фахівців до реалізації реформ в Україні.

Виступаючи у Верховній Раді під час обговорення кандидатур до складу нового коаліційного Уряду, Глава держави висловив подяку тим кандидатам, які вже погодилися на роботу в новому Уряді і які будуть представлені на розгляд Парламенту.

«Я твердо стою на позиції, що ми маємо залучати найкращий міжнародний досвід аж до включення представників країн, дружніх до України, до Уряду», – сказав Президент.

Петро Порошенко привітав Наталію Яресько, Айвараса Абрамавичуса та Олександра Квіташвілі, які сьогодні Указом Глави держави отримали українське громадянство. Він подякував за згоду будувати незалежну, суверенну Україну.

Президент заявив, що це не останні кандидати з міжнародно визнаним досвідом, які будуть залучені до роботи в органах влади держави.

prezident.gov.ua

Останні новини Чернігівщини

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків 10:31

23 лютого – День Червоної армії і Флоту. Зараз в низці постсоціалістичних країни відзначають це "свято" як День захисника Вітчизни, але українцям про нього давно пора забути. Наша Вітчизна – це Україна, а не СРСР, тому й вітати чоловіків ми маємо в інші дні.

Сергій Сулімовський та духовий оркестр Військово-музичного центру сухопутних військ ЗСУ підкорили публіку

Сергій Сулімовський та духовий оркестр Військово-музичного центру сухопутних військ ЗСУ підкорили публіку 17:17

Його концерти завжди проходять з аншлагом, його виконавською майстерністю захоплюються тисячі шанувальників, він не тільки успішний співак, а в 2015 році він ще й став заслуженим артистом України, і все це про одну людину – Сергія Сулімовського.

Відбулось відкриття виставки

Відбулось відкриття виставки "Єдині духом" 17:13

20 лютого в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулось відкриття виставки «Єдині духом» до Дня Героїв Небесної Сотні.