Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 березня, 15:39:25

Міська рада затвердила Програму підтримки учасників АТО та членів їх сімей

01.12.2014   11:05

Під час пленарного засідання 45-ї сесії Чернігівської міської ради 6 скликання 28 листопада депутати міської ради одноголосно прийняли Програму підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей – мешканців м. Чернігова.

Програма включає комплекс заходів, що здійснюються на місцевому півні з метою матеріальної, соціальної, юридичної та психологічної підтримки учасників АТО та членів їх сімей, сприяння вирішенню їх побутових проблем.

Перед присутніми на сесії з питань надання необхідної підтримки бійцям АТО виступив голова Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Артур Дерев'янко. "В умовах фактично неоголошеної війни найважливіше завдання – працювати на перемогу!" – наголосив А. Дерев'янко. – "Втім, після закінчення бойових дій бійців АТО необхідно адаптувати до мирного життя. Це і питання професійної підготовки й соціального захисту та інші."

На його переконання, одне з головних питань, це забезпечення бійців АТО житлом. Проте, це може бути і земельна ділянка, і грошова компенсація для купівлі житла. Є також пропозиції побудувати котеджне містечко для учасників бойових дій. Він розповів про впровадження державної політики щодо вирішення питань соціального захисту учасників АТО. Надання пільг учасникам АТО здійснюватиметься після отримання ними статусу учасників бойових дій.

На вимогу присутніх на сесії представників чернігівських батальйонів, які беруть участь у бойових діях на сході країни, земельні питання порядку денного були зняті з розгляду. А для виділення земельних ділянок бійцям АТО за їх пропозицією вирішено створити комісію, до якої, крім депутатів, увійдуть представники чернігівських батальйонів та волонтери.

Міська рада також затвердила "Програму розвитку туристичної галузі і міжнародних відносин міста Чернігова та сприяння залучення інвестицій на 2015-2016 роки" та "Програму організації дорожнього руху на автомобільних дорогах, вулицях міста Чернігова на 2015-2017 роки".

Зважаючи на кількість зареєстрованих правоохоронними органами правопорушень, вчинених у стані алкогольного сп'яніння поблизу магазинів, які здійснюють торгівлю алкогольними напоями у нічний час та численні скарги жителів міста на порушення громадського порядку депутати обмежили реалізацію алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива на території міста у нічний час з 22.00 до 8.00. До порушників діючого законодавства, за поясненнями начальника міськвідділу міліції, після фіксування таких випадків, можуть застосовуватись більш жорсткі санкції, аж до позбавлення ліцензій відповідних суб'єктів на здійснення торгівлі.

Крім того, депутати внесли зміни та доповнення до регламенту міської ради, згідно з якими за вимогою одного з депутатів можуть виводитися на екран результати поіменного голосування.

У роботі сесії взяли участь депутати Верховної Ради України Валерій Куліч і Олег Купрієнко.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні двічі виявили водія маршрутки з ознаками наркотичного сп’яніння

Патрульні двічі виявили водія маршрутки з ознаками наркотичного сп’яніння 14:54

Кілька днів тому патрульні виявили в Чернігові водія маршрутного автобусу з ознаками наркотичного сп’яніння. Чоловік погодився пройти медичний огляд у встановленому законом порядку.

Відбувся захист 15 конкурсних пропозицій з розвитку молоді та національно-патріотичного виховання

Відбувся захист 15 конкурсних пропозицій з розвитку молоді та національно-патріотичного виховання 14:22

4 березня відбулося чергове засідання конкурсної комісії Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА з визначення програм розвитку молоді та національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надаватиметься фінансова підтримка з обласного бюджету у 2021 році.

В Мінрегіоні презентовані проєкти, які будуть реалізовані в області в рамках програми

В Мінрегіоні презентовані проєкти, які будуть реалізовані в області в рамках програми "Велике будівництво" 14:12

Зокрема, по Чернігівській області погоджено проєкт реконструкції будівлі Кіптівської ЗОШ І-ІІ ст. під дошкільний навчальний заклад в с.Кіпті.

UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Робитимуть її безкоштовно

UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Робитимуть її безкоштовно 14:05

Громадська організація UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Волонтери з різних міст україни можуть безкоштовно записати своїх підопічних тварин на стерилізацію. Нижче будуть телефонні номери, за якими можна звертатися.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 11:17

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 5 березня по 8:00 6 березня 2021 року.