Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 лютого, 12:00:15

Міська рада затвердила Програму підтримки учасників АТО та членів їх сімей

01.12.2014   11:05

Під час пленарного засідання 45-ї сесії Чернігівської міської ради 6 скликання 28 листопада депутати міської ради одноголосно прийняли Програму підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей – мешканців м. Чернігова.

Програма включає комплекс заходів, що здійснюються на місцевому півні з метою матеріальної, соціальної, юридичної та психологічної підтримки учасників АТО та членів їх сімей, сприяння вирішенню їх побутових проблем.

Перед присутніми на сесії з питань надання необхідної підтримки бійцям АТО виступив голова Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Артур Дерев'янко. "В умовах фактично неоголошеної війни найважливіше завдання – працювати на перемогу!" – наголосив А. Дерев'янко. – "Втім, після закінчення бойових дій бійців АТО необхідно адаптувати до мирного життя. Це і питання професійної підготовки й соціального захисту та інші."

На його переконання, одне з головних питань, це забезпечення бійців АТО житлом. Проте, це може бути і земельна ділянка, і грошова компенсація для купівлі житла. Є також пропозиції побудувати котеджне містечко для учасників бойових дій. Він розповів про впровадження державної політики щодо вирішення питань соціального захисту учасників АТО. Надання пільг учасникам АТО здійснюватиметься після отримання ними статусу учасників бойових дій.

На вимогу присутніх на сесії представників чернігівських батальйонів, які беруть участь у бойових діях на сході країни, земельні питання порядку денного були зняті з розгляду. А для виділення земельних ділянок бійцям АТО за їх пропозицією вирішено створити комісію, до якої, крім депутатів, увійдуть представники чернігівських батальйонів та волонтери.

Міська рада також затвердила "Програму розвитку туристичної галузі і міжнародних відносин міста Чернігова та сприяння залучення інвестицій на 2015-2016 роки" та "Програму організації дорожнього руху на автомобільних дорогах, вулицях міста Чернігова на 2015-2017 роки".

Зважаючи на кількість зареєстрованих правоохоронними органами правопорушень, вчинених у стані алкогольного сп'яніння поблизу магазинів, які здійснюють торгівлю алкогольними напоями у нічний час та численні скарги жителів міста на порушення громадського порядку депутати обмежили реалізацію алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива на території міста у нічний час з 22.00 до 8.00. До порушників діючого законодавства, за поясненнями начальника міськвідділу міліції, після фіксування таких випадків, можуть застосовуватись більш жорсткі санкції, аж до позбавлення ліцензій відповідних суб'єктів на здійснення торгівлі.

Крім того, депутати внесли зміни та доповнення до регламенту міської ради, згідно з якими за вимогою одного з депутатів можуть виводитися на екран результати поіменного голосування.

У роботі сесії взяли участь депутати Верховної Ради України Валерій Куліч і Олег Купрієнко.

Останні новини Чернігівщини

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків 10:31

23 лютого – День Червоної армії і Флоту. Зараз в низці постсоціалістичних країни відзначають це "свято" як День захисника Вітчизни, але українцям про нього давно пора забути. Наша Вітчизна – це Україна, а не СРСР, тому й вітати чоловіків ми маємо в інші дні.

Сергій Сулімовський та духовий оркестр Військово-музичного центру сухопутних військ ЗСУ підкорили публіку

Сергій Сулімовський та духовий оркестр Військово-музичного центру сухопутних військ ЗСУ підкорили публіку 17:17

Його концерти завжди проходять з аншлагом, його виконавською майстерністю захоплюються тисячі шанувальників, він не тільки успішний співак, а в 2015 році він ще й став заслуженим артистом України, і все це про одну людину – Сергія Сулімовського.

Відбулось відкриття виставки

Відбулось відкриття виставки "Єдині духом" 17:13

20 лютого в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулось відкриття виставки «Єдині духом» до Дня Героїв Небесної Сотні.