Адресна допомога переселенцям
За щомісячною адресною допомогою особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання (в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг) звернулося 2172 сім’ї.
2 мільйони гривень першого траншу листопада поточного року виплачені у повному обсязі. Заборгованість відсутня.
Для виплати другого траншу листопада подано заявку на суму 591 тисяча гривень.
– Зі сходу країни на Чернігівщину продовжують прибувати люди, що опинилися у складних життєвих умовах. Наше завдання – забезпечити їх усім необхідним та допомогти адаптуватися. Незважаючи на складне економічне становище ми робимо і робитимемо все можливе для підтримки тих, хто потребує допомоги держави, - наголошує в.о. голови обласної державної адміністрації Сергій Журман.
Останні новини Чернігівщини
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва 12:25
Сьогодні у Чернігові в Офісі податкових консультантів презентували нову послугу для захисників та захисниць України - податковий супровід ветеранського підприємництва.
Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії 10:04
В суботу, 2 травня, відбулася 47-ма сесія Чернігівської міської ради VIII скликання. Участь у пленарному засіданні взяли 28 депутатів і депутаток.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 10:01
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула неповнолітня.
4 травня: цей день в Україні і світі 09:59
День 1531 Російська агресія - Day 1531 Russian aggression