Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 жовтня, 01:18:26

Визначено перелік природоохоронних заходів, що фінансуватимуться з обласного фонду ОНПС

26.11.2014   08:42

Визначено перелік природоохоронних заходів, що фінансуватимуться з обласного фонду ОНПС 25 листопада заступник голови обласної ради Валентин Мельничук провів чергове засідання робочої групи з підготовки проекту Переліку видатків обласного фонду охорони навколишнього природного середовища (ОНПС) Чернігівської області на 2015 рік.

У заході взяли участь заступник голови облдержадміністрації Костянтин Лубенцов, в.о. директора Департаменту екології та природних ресурсів ОДА Катерина Тканко, голови постійних комісій обласної ради - з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів Арсен Дідур та з питань зв'язку, транспорту і енергетики Михайло Мальований, інші.

Учасники наради обговорили питання щодо формування видатків з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища. Окрім цього, постійній комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів рекомендовано розробити та внести на розгляд пленарного засідання обласної ради проект Звернення до Кабінету Міністрів України щодо виділення коштів з Державного фонду охорони навколишнього природного середовища на завершення робіт з утилізації пестицидів у Чернігівській області, яких на сьогодні залишилося близько 280 тонн.

За результатами засідання члени робочої групи прийняли протокольне рішення щодо затвердження переліку природоохоронних заходів на 2015 рік та заодно рекомендували Департаменту екології та природних ресурсів розробити відповідний проект рішення для внесення на чергове засідання обласної ради.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 734 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 734 нових випадки COVID-19 19:45

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 21 жовтня в області зафіксовано 734 нових випадки COVID-19.

У Чернігові освятили Хрест на місці спорудження майбутнього храму

У Чернігові освятили Хрест на місці спорудження майбутнього храму 19:04

Сьогодні, 21 жовтня, у Чернігові у мікрорайоні «Шерстянка» відбулося освячення Хреста на місці спорудження майбутнього храму.

Форум «Чернігівщина – країни Балтії»: час нових контактів та контрактів

Форум «Чернігівщина – країни Балтії»: час нових контактів та контрактів 18:50

У четвер, 22 жовтня у Чернігівській області стартував Форум «Чернігівщина - країни Балтії. Регіональний вимір».

На Чернігівщині в повному обсязі профінансовано щомісячні страхові виплати за вересень

На Чернігівщині в повному обсязі профінансовано щомісячні страхові виплати за вересень 15:09

Управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області 18 жовтня завершено фінансування щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх родин за вересень.

Поки приріст захворюваності на COVID-19 на Чернігівщині зростав ушестеро, жителі не поспішали вакцинуватися. Нині область у зоні загрози

Поки приріст захворюваності на COVID-19 на Чернігівщині зростав ушестеро, жителі не поспішали вакцинуватися. Нині область у зоні загрози 15:07

Ще на початку вересня на у Чернігівській області фіксували по 310-360 нових випадків коронавірусної хвороби на тиждень.