Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 березня, 14:49:17

У селі Макіївка,Носівського району, відкрито перший на Чернігівщині пам’ятник Героям Небесної Сотні

25.11.2014   12:17

На урочисте відкриття пам’ятника, що відбулося 23 листопада, забралося більше сотні місцевих жителів. До Макіівки завітали представникиНосівської районної адміністрації,члени Чернігівського землятсва в Києві, а також новообраний Народний депутат України Олександр Кодола.

Монумент в Макіївці звели на території храму Святого Вознесіння, за меценатської підтримки керівника місцевого фермерського господарства "Вікторія" Миколи Фенюка.

На мітингу лунали патріотичні пісні у виконанні представників місцевої самодіяльності, а Макіївські активісти встановили скриньку для збору коштів, для учасників АТО з села Макіївка.

«Символічно, що рівно рік тому жителі Макіївки разом з іншими співвітчизниками одними з перших приїхали на Євромайдан в столицю відстоювати свободу і європейський вибір.Сьогодні наше завдання, в першу чергу перед Небесною сотнею, зробити Україну передовою, економічно міцною, з найвищим рівнем обороноздатності, квітучою європейською державою.» - зазначив виступаючи перед учасниками зібрання Народний депутат України Олександр Кодола.

Крім того, слід зазначити, що напередодні встановлення пам’ятника Героям Небесної Сотні, у Макіївці демонтували останній на Носівщині пам’ятник Леніну. На його місці активісти місцевої громади вже планують встановити пам’ятник Тарасу Шевченку.

Останні новини Чернігівщини

Завершився обласний педагогічний конкурс

Завершився обласний педагогічний конкурс "#ed-вимір методичної майстерності" 12:37

Відбувся заключний, ІІІ етап обласного педагогічного конкурсу «#ed-вимір методичної майстерності» у формі онлайн-представлення його учасниками колективних проєктів «Траєкторія нашої творчості».

Заробітна плата та її виплата в Чернігові на 1 січня. ДОВІДКА

Заробітна плата та її виплата в Чернігові на 1 січня. ДОВІДКА 12:16

У IV кварталі 2020 року на підприємствах, в організаціях та установах м.Чернігова (з кількістю найманих працівників 10 осіб і більше) були зайняті в середньому 69 тис. штатних працівників.

Ніжин: презентовано проєкт

Ніжин: презентовано проєкт "Greening of the Planet" 11:53

3 березня відбулася пресконференція, на якій було презентовано масштабний проєкт «Greening of the Planet».

Шукают шляхи вирішення проблемної ситуації довкола Обласного дитячого санаторію

Шукают шляхи вирішення проблемної ситуації довкола Обласного дитячого санаторію "Пролісок" 11:37

Перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш разом заступником голови ОДА Жанною Шерстюк із робочою поїздкою відвідали комунальне некомерційне підприємство «Обласний дитячий санаторій «Пролісок» Чернігівської обласної ради.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:25

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини