Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 1 березня, 21:19:21

Обговорювалася Стратегії сталого розвитку Чернігівської області

25.11.2014   08:22

24 листопада відбулося спільне засідання координаційної ради та робочої групи із розробки Стратегії сталого розвитку Чернігівської області на період до 2020 року. Нарада пройшла за участю в.о. голови облдержадміністрації Сергія Журмана та заступника голови обласної ради Валентина Мельничука.

Як повідомив в.о. голови облдержадміністрації Сергій Журман, необхідність розробки нової Стратегії викликана тим, що у наступному році завершується нині діюча програма регіонального розвитку і обласні плани повинні бути приведені у відповідність до Державної стратегії сталого розвитку. Серед основних цілей регіональної політики Сергій Журман визначив: підвищення конкурентоспроможності, соціально-економічна інтеграція та просторовий розвиток, а також ефективне використання переваг регіону. За словами в.о. голови облдержадміністрації, при розробці стратегічних напрямків регіону необхідно враховувати наявний ресурсний потенціал, реальний стан сформованого і функціонуючого на даний час господарського комплексу.

Оскільки Стратегія сталого розвитку має стати основним програмним документом на найближчі 6 років, то керівник закликав долучитися до процесу її розробки та планування регіонального розвитку не лише фахівців облдержадміністрації та обласної ради, а й науковців, підприємців та громадськість.

Далі учасники засідання заслухали інформацію заступника директора Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації Олександри Хомик про підсумки соціально-економічного аналізу проекту Стратегії сталого розвитку Чернігівської області на період до 2020 року. Виступаюча визначила сильні і слабкі сторони регіону та, акцентуючи увагу присутніх на етапах стратегічного планування, закликала вносити відповідні пропозиції.

За результатами засідання буде підготовлено протокольне доручення.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 3 нових випадків Сovid-19

Виявлено 3 нових випадків Сovid-19 16:59

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 1 березня в області зафіксовано 3 нових випадків COVID-19.

За нанесення тілесних ушкоджень працівникам поліції військовослужбовець з подільником відповідатимуть в суді

За нанесення тілесних ушкоджень працівникам поліції військовослужбовець з подільником відповідатимуть в суді 16:25

За процесуального керівництва військової прокуратури Чернігівського гарнізону Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону завершено досудове розслідування у кримінальному проваджені за ознаками вчинення злочину, передбаченого ч. 2 ст. 345 Кримінального кодексу України.

Деснянська громада працює над Статутом та Бюджетом участі

Деснянська громада працює над Статутом та Бюджетом участі 15:11

27 лютого експерти ГО Центру Доброчин зустрілись з депутатами Деснянської селищної ради та обговорили проект Статуту громади та Бюджету участі.

Поліція затримала таксиста за вбивство пасажира

Поліція затримала таксиста за вбивство пасажира 14:47

Співробітники Управління карного розшуку ГУНП в Чернігівській області та Ніжинського районного відділу поліції упродовж доби встановили, що таксист вбив пасажира ножем та заховав тіло в засніженому лісі.

Упродовж минулого тижня надзвичайники 67 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники 67 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 14:35

Упродовж минулого тижня з 22 лютого по 1 березня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебували на цілодобовому чергуванні 192 чоловіки особового складу, 67 одиниць основної і спеціальної техніки.