Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 грудня, 17:25:00

На позачерговій сесії Прилуцької міської ради

28.01.2012   16:19Агенцiя

26 січня відбулося пленарне засідання 24 (позачергової) сесії міської ради.

Першим депутати розглянули питання, що стосується протесту Прилуцького міжрайонного прокурора. Депутатський корпус узяв до відома протест прокурора, але звернення громадянки Катерини Михайліченко щодо надання земельної ділянки в районі 273 кварталу міста залишив без задоволення у зв’язку з недоданням нею до заяви графічних матеріалів, на яких зазначено бажане місце розташування земельної ділянки.


Міська рада вийшла із засновників газети “Град Прилуки”

Розглянувши звернення приватного підприємства “Авеста”, з метою заощадження коштів на опублікування регуляторних актів міська рада ухвалила рішення щодо передачі прав засновника газети “Град Прилуки” приватному підприємству “Авеста”.

У триденний термін з дня набрання чинності даного рішення міська рада доручила відділу комунальної власності міської ради здійснити заходи по підготовці відповідної угоди.


Міська рада виділила кошти на найнеобхідніше

Розглянувши бюджетні питання, міська рада виділила кошти на витрати по заробітній платі та нарахуваннях для Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів у сумі 250 тис. грн. та управлінню освіти для дитячої юнацько-спортивної школи в сумі 140 тис. грн.

Виділено кошти для центральної міської лікарні на придбання апарату штучної вентиляції легень, електрокардіографів, ультразвукового інгалятора, автоклаву, на ремонт ліфта; для станції швидкої медичної допомоги на придбання електрокардіографа.

Також виділено кошти на капітальний ремонт центрального входу міської лікарні, на виготовлення проектної документації на будівництво модульної котельні на твердому та газовому паливі для школи № 10 та дитячо-юнацької спортивної школи; на виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію існуючого корпусу школи-гімназії № 1 у сумі 295 тис. 595 грн.; на капітальний ремонт існуючого корпусу школи-гімназії № 1 у сумі 164 тис. грн.; на закріплення доріг шляховими знаками в сумі 15 тис. 825 грн.; на розмітку поверхні доріг у сумі 15 тис. грн.; на виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт проїжджої частини вул.Котляревського від вул.Соборної до вул.Густинської  та частини вул.Авіаторів від переїзду “741 км” до КПП у в/м №12 у сумі 25 тис. грн.

Окрім того, міська рада виділила кошти для поповнення статутних фондів комунальних підприємств “Міськсвітло” та “Телекомпанія “Прилуки”.
У закритому режимі депутати розглянули земельні питання та ухвалили по них відповідні рішення.

Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення Прилуцької міської ради

Останні новини Чернігівщини

 На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів

На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43

У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:40

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.

Чернігів розширив соціальні послуги для сімей із дітьми завдяки проєкту ЮНІСЕФ 11:31

8 грудня в Чернігові відбулося засідання Координаційної ради з реалізації Стратегії забезпечення права кожної дитини на зростання в сімейному оточенні на 2024–2028 роки.

11 грудня: цей день в Україні і світі

11 грудня: цей день в Україні і світі 09:22

День 1387 Російська агресія - Day 1387 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини