Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 грудня, 11:33:39

Бюджет на сесії Чернігівської обласної ради не розглядатимуть

20.11.2014   11:58

Президія облради вирішила сьогодні бюджет не розглядати. А дехто з її членів вирішив мабуть звести особисті рахунки з археологами, згадуючи минуле

Президія Чернігівської обласної ради на своєму засіданні сьогодні розглянула два десятка питань.

Головне питання, заради якого і збирається двадцять друга (позачергова) сесія обласної ради шостого скликання – це дострокове припинення повноважень першого заступника голови Чернігівської обласної ради Олександра Кодоли, який через декілька днів буде приймати присягу народного депутата України. Президія вирішила розглянути це питання на сесії останнім, щоб пан Кодола повноцінно прийняв участь у роботі облради.

Питання «Про звіт про виконання обласного бюджету і витрачання коштів резервного фонду обласного бюджету за 9 місяців 2014 року», за пропозицією голови постійної комісії з питань управління та розпорядження об’єктами  комунальної  власності Миколи Стрільця було перенесено на сесію у грудні, щоб депутати могли більш ґрунтовно підготуватися.

Найбільше уваги під час обговорення було приділено пропозиції звільнити Мултанен В.В. з посади директора комунального закладу «Чернігівський науково-методичний центр охорони культурної спадщини» Чернігівської обласної ради. Обласна державна адміністрація змінила власну думку про звільнення і пропонувала продовжити контракт.

Керівнику закладу була поставлена умова про повернення права Чернігівщини на «відкритий лист», що дається на проведення археологічних розвідок та розкопок, а також інших видів земляних робіт на території пам'ятки, охоронюваній археологічній території, в зонах охорони, в історичних ареалах населених місць, досліджень решток життєдіяльності людини, що містяться під земною поверхнею, під водою. «Відкриті листи» видаються Інститутом археології на дослідження пам'яток археології республіканського і місцевого значення, що знаходяться на території інших союзних республік.

Члени Президії підтримали пропозицію ОДА. Проте керівник депутатської фракції Політичної Партії «Фронт Змін» в Чернігівській обласній раді Олександр Нерета виступив проти призначення. Він згадав про власні підприємницькі проблеми у спілкуванні з археологами. Інші депутати встали на захист керівника археологів, вважаючи її чесною і порядною людиною.

Питання про продовження контракту було підтримано всіма членами Президії, окрім пана Нерети, який голосував проти.

Мабуть, Революція гідності ще не у всіх наших депутатів змінила мислення і підходи. Не потрібно народним обранцям, використовуючи положення, продовжувати практику зведення особистих рахунків….

Останні новини Чернігівщини

У листопаді платники Чернігівщини сплатили до бюджетів 1,4 мільярда гривень податків

У листопаді платники Чернігівщини сплатили до бюджетів 1,4 мільярда гривень податків 09:27

Протягом листопада 2021 року до бюджетів усіх рівнів платниками Чернігівщини сплачено майже 1,4 млрд грн податків та зборів.

Національний університет «Чернігівська політехніка» продовжує активну співпрацю з AB InBev Efes Україна

Національний університет «Чернігівська політехніка» продовжує активну співпрацю з AB InBev Efes Україна 09:22

Директор Чернігівської броварні AB InBev Efes Україна Євген Ворожко увійшов до складу оновленої наглядової ради Національного університету «Чернігівська політехніка».

Негода лишила електропостачання 47 населених пунктів Чернігівщини — відновлювальні роботи тривають

Негода лишила електропостачання 47 населених пунктів Чернігівщини — відновлювальні роботи тривають 09:19

Значне погіршення погодних умов — дощ з мокрим снігом та значні пориви вітру – у ніч з 8 на 9 грудня призвели до пошкодження повітряних ліній електропостачання (ЛЕП) практично по всій Чернігівщині.

Станом на 9 грудня в Україні зафіксовано 12376 нових випадків COVID-19

Станом на 9 грудня в Україні зафіксовано 12376 нових випадків COVID-19 09:12

12 376 нових випадків COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 9 грудня 2021 року. Зокрема, захворіли 1 078 дітей та 194 медпрацівники.

За філіжанкою кави з Оленою Дмитренко журналісти та громадськість говорили про рік роботи обласної ради та інші важливі теми

За філіжанкою кави з Оленою Дмитренко журналісти та громадськість говорили про рік роботи обласної ради та інші важливі теми 09:00

8 грудня голова Чернігівської обласної ради Олена Дмитренко провела зустріч у форматі "Кава з депутатом".