Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 березня, 17:01:03

Звернення народного депутата України Ігоря Рибакова

12.11.2014   22:00Агенцiя

Шановні мої земляки!

Оголошені офіційні результати парламентських виборів. Як саме вони проходили  на нашому, 207-му окрузі, - ви  знаєте не гірше за мене. Та зараз я не буду вдаватися до переліку фальсифікацій чи аналізу  однієї  з найбрудніших виборчих кампаній. Що сталося - те сталося, і Бог суддя тим, хто спотворив результати народного волевиявлення на окрузі.

Не хочу тут згадувати про той негатив, який лився на мене протягом усієї виборчої кампанії. Я пробачаю цим людям, бо вони не достойні гніву… Хочу сказати вам світлі і чисті слова. Хочу  подякувати усім вам, кожному з вас, мої дорогі, хто поставив позначку "плюс" коло мого прізвища у виборчому бюлетені. Знайте - ваша довіра, ваша шана і ваша любов - для мене в тисячу раз цінніші від депутатського мандату. Я гордий з того, що за мене на нашому окрузі - одному з найменших за кількістю виборців  в Україні - віддало голоси близько тридцяти тисяч людей! Без фальсифікацій, без залякувань, без адмінресурсу, без махінацій, без брудних технологій, без "групи підтримки" із обласного МДС, СБУ - як це робилося задля "липової" перемоги мого конкурента. Тридцять тисяч мешканців нашого чудового краю засвідчили мені свою довіру і свою  повагу! Дякую вам, мої рідні, за це!

Всі прекрасно розуміють, що перемога із відривом у майже чотири з половиною сотні голосів, яка дісталася моєму конкуренту - це не перемога, це технології. Але - Бог йому суддя.

Вдячний Господу  і долі за всі ці роки співпраці з вами. Ми багато зробили, багато - не встигли. Я особисто чимало почерпнув від спілкування з кожним із вас, я вчився у вас мудрості, добра і всепрощення.

Але - тепер у вас є новий представник у вищому законодавчому органі країни, тож пильно слідкуйте, як і що він буде робити для округу, чи виконає свої передвиборчі обіцянки, чи не обдурить вас, полишивши сам на сам зі своїми проблемами.
Зі свого  боку можу сказати - та команда народних депутатів, яку я провів до новообраного Парламенту VIII скликання по ряду одномандатних округів в інших областях, теж буде пильно стежити за роботою вашого представника у Верховній Раді України. Не сумніваюсь у тому, що ця команда народних депутатів буде гідно виконувати свої прямі обов'язки та відстоювати правду і справедливість не тільки для вашого краю - для всієї України.

2 листопада ми освячували новий храм Різдва Пресвятої Богородиці у  древньому,  забутому владою та не забутому Богом  селі  Грем`яч Новгород-Сіверського району. Я навмисне попросив  священика освятити  храм вже після виборчої кампанії, аби мої політичні конкуренти - люди без честі та совісті - не стали кричати про якийсь підкуп чи  технології.

Так от - я був вражений! Вражений тим, що на освячення зійшлося  абсолютно все село, понад тисячу людей. Серце стискалося, бо люди, обступивши мене, плакали і запитували:  "Як же так сталося? Що з нами тепер буде? Де ж правда?".

І я не знав, що їм відповісти. Бо Правда і Справедливість дійсно  обминули наш край на цих виборах. Але - все ж мусите добиватися правди, мусите відстоювати справедливість, мусите контролювати кожен крок того, кого  назвали народним депутатом від 207-го виборчого округу. Просто пам'ятайте, що влада - це ви! А депутати - це просто виконавці вашої волі! Будьте сміливим, не бійтеся говорити правду! Тому що правда - це найпотужніша зброя.

Дорогі мої Кожному з вас, кожній родині я бажаю миру і благополуччя, здоров'я, сімейної радості, втіхи у дітях та онуках.
Як православний християнин молився й молюся за Україну, за  усіх вас. Благаю у Господа Бога нашого Ісуса Христа милості, миру та спасіння душі для кожного із нас.

Будьте з Богом! Ваш народний депутат Ігор Рибаков

PR

Останні новини Чернігівщини

Патрульні двічі виявили водія маршрутки з ознаками наркотичного сп’яніння

Патрульні двічі виявили водія маршрутки з ознаками наркотичного сп’яніння 14:54

Кілька днів тому патрульні виявили в Чернігові водія маршрутного автобусу з ознаками наркотичного сп’яніння. Чоловік погодився пройти медичний огляд у встановленому законом порядку.

Відбувся захист 15 конкурсних пропозицій з розвитку молоді та національно-патріотичного виховання

Відбувся захист 15 конкурсних пропозицій з розвитку молоді та національно-патріотичного виховання 14:22

4 березня відбулося чергове засідання конкурсної комісії Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА з визначення програм розвитку молоді та національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надаватиметься фінансова підтримка з обласного бюджету у 2021 році.

В Мінрегіоні презентовані проєкти, які будуть реалізовані в області в рамках програми

В Мінрегіоні презентовані проєкти, які будуть реалізовані в області в рамках програми "Велике будівництво" 14:12

Зокрема, по Чернігівській області погоджено проєкт реконструкції будівлі Кіптівської ЗОШ І-ІІ ст. під дошкільний навчальний заклад в с.Кіпті.

UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Робитимуть її безкоштовно

UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Робитимуть її безкоштовно 14:05

Громадська організація UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Волонтери з різних міст україни можуть безкоштовно записати своїх підопічних тварин на стерилізацію. Нижче будуть телефонні номери, за якими можна звертатися.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 11:17

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 5 березня по 8:00 6 березня 2021 року.